| |
 |
1.
(2009 06 27 01:21)
Mintis patiko. Tik paskutinės prie tos minties nepavyko priderinti.
Jautriai subtilu. 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 06 27 01:22)
Man tai paskutinė priot!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 06 27 02:37)
2 и3 достойный диптих)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 06 27 10:50)
Sakyčiau jautru. [Visa serija]
Pirmoji. labai trapi.
Antroji. Lyg skausmu alsuojanti.
Trečioji. neramumas typena.
Ketvirtoji. Giluma.
Labai įdomi serija. Įdomi ir žavinti. :>
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 06 27 12:40)
be kalbų +!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 06 27 13:04)
Sakyciau ketvirtos gal net ir nereikejo...
o serija ziurisi :) +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 06 27 13:35)
labai labai labai man patinka. atgaiva akims.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 06 27 15:15)
prastai ir paprastai pas Tave nebūna, patiko :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 06 27 23:23)
baisiai gerai :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 06 28 13:58)
gaivu.. žiūriu ir girdžiu http://www.youtube.com/watch?v=df-eLzao63I&feature=related
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 06 28 21:51)
ačiū už komentarus.
Puriena :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 06 28 23:04)
patiko serija+5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 06 30 15:28)
aga... moterys is ryto vos tik pabundusios uzsimeta kauke :).
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 06 30 17:38)
14/nebūtinai tik nubudusios :)
Ačiū už komentarus.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 07 01 12:51)
Labai!
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 07 09 09:39)
15. kai miega jos buna kaip vyrai :).
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 07 10 01:35)
Faina.. :)nusisypsojau
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 08 07 16:04)
ai laik very mač
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 08 27 11:07)
kokie daunai cia 3jaku prirase? super.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 09 09 20:26)
vėl pamačiusi profilio foto, pasigriebiau į mėgstamas :)
|
|
| |