| |
 |
1.
(2009 06 10 15:25)
graži moteris liūdnomis akimis +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 06 10 16:29)
jop kazkokia liudna :) +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 06 10 16:30)
juodbruva su baltu gerai kontrastuoja. Anų kraštų moteris.. geras portretas
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 06 10 17:24)
superinis portretas, taip ryskiai, asmenybe ryski+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 06 10 17:25)
Rimtas kadras. Patinka man kaip cia viskas susviesta, gal truputi vietomis ir perkepinta desineje. Bet veidas ir teksturos nuostabios. +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 06 10 17:46)
mano, kad ji labai graži.. bet portretas neblogas :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 06 10 20:37)
Turi "Miss Woman" magiško šarmo...+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 06 10 21:10)
gilus žvilgsnis
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 06 10 22:02)
man neismaneliu tai cia labai LABAI tikras portretas. tik kai i ji ziuriu tai atrodo kad ta moteriske man spokso kazkur virs galvos. ar ji tikrai zvelge virs kameros? man superinis portretas...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 06 10 22:23)
man nelabai superinis, moteris grazi, skaros ideja nuostabio, bet kazko ipatingo...!! 4
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 06 11 08:46)
Kaire puse per tamsi. Zinau, prisikabint lengviausia :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 06 11 08:53)
gražus gražios moters portretas:)+
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 06 11 09:16)
pritariu Gintarui 15/
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 06 11 09:54)
Grožis
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 06 11 10:15)
Ispudinga! 5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 06 11 11:49)
Super
|
|
| |