| |
 |
1.
(2009 06 05 19:16)
4,5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 06 05 19:24)
man patiko+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 06 05 19:28)
du kvadratus suklijavot?
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 06 05 19:29)
4.5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 06 05 20:04)
grazu
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 06 05 21:53)
niu kategorija:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 06 05 22:29)
oho kokia !
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 06 05 22:37)
gerai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 06 06 13:04)
nū gražu. ką daugiau sakyt
5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 06 06 14:34)
3/ kadangi pjoviau per pusę horizontaliai, turėjau pakeisti kategoriją ;)
6 / ne vaikams, tai tikrai.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 06 22 17:17)
Labai grazu... bet as ilgiuosi sidabriniu aguonu ir kitu Jusu nuostabiu darbu....
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 08 12 12:31)
Puikiai
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 08 16 20:44)
vasara...+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 04 12:12)
smagu :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 11 19 21:28)
labai graži pieva
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 11 20 15:41)
gražiai+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 11 30 22:31)
puiku, 5
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 02 06 12:16)
nice
|
|
| |