| |
 |
1.
(2009 05 23 21:07)
ir aš to db mokaus :)
3 lb faina
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 05 23 21:56)
gera serijikė
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 05 23 22:02)
faina serija ir jo - trečia fota vinis (-:
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 05 23 23:26)
grazu :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 05 24 08:16)
gera
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 05 24 13:19)
3 super :)
5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 05 24 13:52)
kaip tik vakar buvau panirus i svajones ir vienoje ju buvo pianinas, kuriuo labai noreciau ismokti groti
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 05 24 14:25)
Puiki ideja ,atskiri kadrai ir visa serija šauni.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 05 24 15:04)
visom prasmem gerai cia +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 05 24 19:47)
fain :) primine anekdota, kur baltas princas grojo :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 05 24 19:52)
čia ne pianistas, o "sintezatoristas" :D
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 05 24 20:13)
labai :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 05 24 20:18)
labai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 05 25 09:03)
ačiū jums už komentarus.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 05 30 12:47)
ui, kaip miela :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 09 04 15:36)
turėjau ir aš tokią knygelę :)
|
|
| |