Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Į rankas pakliuvo nuostabi knyga. Ir pati vaikystėje mokiausi iš jos.

 
1. I r m a S i l i ū n a i t ė    (2009 05 23 21:07)  
ir aš to db mokaus :)
3 lb faina
 
 
2. Marijus *Bružila    (2009 05 23 21:17)  
:)
 
 
3. Rolandas Butkevičius    (2009 05 23 21:56)  
gera serijikė
 
 
4. skarbonke    (2009 05 23 22:02)  
faina serija ir jo - trečia fota vinis (-:
 
 
5. Julius Venslovas    (2009 05 23 23:05)  
5
 
 
6. Ramūnas Danisevičius    (2009 05 23 23:26)  
grazu :)
 
 
7. Petras T.    (2009 05 24 08:16)  
gera
 
 
8. G.B.    (2009 05 24 13:19)  
3 super :)
5
 
 
9. blunkanti    (2009 05 24 13:52)  
kaip tik vakar buvau panirus i svajones ir vienoje ju buvo pianinas, kuriuo labai noreciau ismokti groti
 
 
10. Del Pako(Pavel Kovbasiuk)    (2009 05 24 14:25)  
Puiki ideja ,atskiri kadrai ir visa serija šauni.
 
 
11. snw    (2009 05 24 15:04)  
visom prasmem gerai cia +
 
 
12. Adomas Svirskas    (2009 05 24 19:47)  
fain :) primine anekdota, kur baltas princas grojo :)
 
 
13. Greenred    (2009 05 24 19:52)  
čia ne pianistas, o "sintezatoristas" :D
 
 
14. Eglė ヅ    (2009 05 24 20:13)  
labai :)
 
 
15. Giedrius_In    (2009 05 24 20:18)  
labai
 
 
16. Luce    (2009 05 25 09:03)  
ačiū jums už komentarus.
 
 
17. Daiva Kielė    (2009 05 30 12:47)  
ui, kaip miela :)
 
 
18. Vilija Buivydė    (2009 09 04 15:36)  
turėjau ir aš tokią knygelę :)
 
 

Serijos
Taškai: 81
Vidurkis: 4.63
Vertino vartotojų:   36
Žiūrėta kartų:   3132
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20019
111611
0001 2
(balsai vėluoja viena para)