Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Kartais jautiesi, lyg gyvenimas šaipytusi iš tavęs...
Apnuogina ir leidžia rinktis - ar sukaupti drąsą ir, įžūliai atsistojus, vėl apsirengti ir keliauti tolyn...
ar ...sėdėti pasislėpus ir baimingai laukti: o gal niekas neužklups tuo metu ir liksi nepastebėtas...

 
1. Inga Inge    (2009 05 12 17:30)  
oho, dar tokiu vietu yra :)))
patiko kadras ir aprasymas super. Privercia susimastyt :)
 
 
2. arkanoidas    (2009 05 12 17:35)  
5
 
 
3. Eugene    (2009 05 12 18:27)  
+ už provokaciją :)))
 
 
4. Kristina MV    (2009 05 12 18:27)  
Gera mintis...
 
 
5. Bebras    (2009 05 12 20:12)  
mintis yra tame
 
 
6. Alexandr    (2009 05 12 20:40)  
!+
 
 
7. AM    (2009 05 12 21:03)  
stipriai, +
 
 
8. Gytis Pališkis    (2009 05 12 22:54)  
Tai kaip ten su bėgiojimais, kitur įsikišo man nepageidaujamas asmuo, tai nenorėjau net atsakinėti. Puiki nuotrauka tavajame stiliuje.
 
 
9. Edita    (2009 05 13 05:46)  
8/ Gyti Gyti... Šiuolaikinės technikos amžiuje - tokie klausimai... O pultelis kam reikalingas? :)
 
 
10. Romas Kanapeckas    (2009 05 13 13:28)  
Tokia monumentali tustuma :)))
 
 
11. Antanas M    (2009 05 13 13:31)  
je
 
 
12. Hermis Preikštas    (2009 05 13 15:36)  
teatrališkai iššviesta
 
 
13. Kristina Petrošių    (2009 05 13 15:38)  
šaunuoliškai :)
 
 
14. Petras T.    (2009 05 13 15:38)  
puiki visuma : foto + komentaras !
 
 
15. Edita    (2009 05 13 16:24)  
12/ šviesa tiesiog nuo lango - ne mano nuopelnas :)
 
 
16. Aloyzas Stakelė    (2009 05 13 16:53)  
15/ geras langas :)
 
 
17. Mindaugas Maslauskas    (2009 05 13 17:13)  
Tiesiog nuostabus kadras..... ;) Puikus Apmastymas ir ryski kurinio mintis! ;) Man labai patiko :)
 
 
18. aidas a .    (2009 05 16 10:20)  
Ir kur tokiu vietu atrandi...
 
 
19. Edita    (2009 05 16 19:20)  
Netyčia vis užtinku. Deja, daugiau ten nepapulsiu :(
 
 
20. Adomas Svirskas    (2009 05 18 03:15)  
:)
 
 
21. GintarasM    (2009 05 19 17:50)  
intryga ir spalvos +
 
 
22. skarbonke    (2009 05 19 20:02)  
19/ niekada nesakyk niekada nu (-;
 
 
23. Simas Mockevičius    (2009 05 20 07:06)  
|:))
 
 
24. Olga Vaikas    (2009 05 20 12:50)  
:)
 
 
25. Donatas Guzevicius    (2009 05 21 12:21)  
ši sudomino
 
 
26. Julius Venslovas    (2009 05 25 20:28)  
nu 5
 
 
27. Mindaugas Bernatonis    (2009 05 26 13:35)  
Nu ant tiek giliai čia mintis.
 
 
28. Edita    (2009 05 26 14:34)  
27/ tu čia juokauji, ar rimtai? :)
 
 
29. Mindaugas Bernatonis    (2009 05 26 16:44)  
28./ Aš čia rimtai, bet su La Broniaus akiniais :)
 
 
30. Edita    (2009 05 26 17:03)  
O pabandyk va taip pasijausti - ar bus smagu, a? :)))
 
 
31. donnY    (2009 05 31 23:09)  
5;]
 
 
32. Evaldas Činga    (2009 06 14 16:40)  
paveluotai.... liuks :) spalvos
 
 
33. Edita    (2009 06 14 22:06)  
Nei čia pavėluotai, nei per anksti. Smagu, kad užsukai :)
 
 
34. Rūta Zentelytė    (2009 06 19 16:35)  
sakyčiau, žinau šituos tūlikus :D
 
 
35. Saulius B.    (2009 08 03 17:05)  
giliai kabinai... kadaise... :)
 
 

Kita
Taškai: 77
Vidurkis: 4.46
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   2655
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02002
514818
0000 1
(balsai vėluoja viena para)