| |
 |
1.
(2009 05 12 17:30)
oho, dar tokiu vietu yra :)))
patiko kadras ir aprasymas super. Privercia susimastyt :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 05 12 18:27)
+ už provokaciją :)))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 05 12 18:27)
Gera mintis...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 05 12 20:12)
mintis yra tame
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 05 12 21:03)
stipriai, +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 05 12 22:54)
Tai kaip ten su bėgiojimais, kitur įsikišo man nepageidaujamas asmuo, tai nenorėjau net atsakinėti. Puiki nuotrauka tavajame stiliuje.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 05 13 05:46)
8/ Gyti Gyti... Šiuolaikinės technikos amžiuje - tokie klausimai... O pultelis kam reikalingas? :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 05 13 13:28)
Tokia monumentali tustuma :)))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 05 13 13:31)
je
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 05 13 15:36)
teatrališkai iššviesta
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 05 13 15:38)
šaunuoliškai :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 05 13 15:38)
puiki visuma : foto + komentaras !
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 05 13 16:24)
12/ šviesa tiesiog nuo lango - ne mano nuopelnas :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 05 13 16:53)
15/ geras langas :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 05 13 17:13)
Tiesiog nuostabus kadras..... ;) Puikus Apmastymas ir ryski kurinio mintis! ;) Man labai patiko :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 05 16 10:20)
Ir kur tokiu vietu atrandi...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 05 16 19:20)
Netyčia vis užtinku. Deja, daugiau ten nepapulsiu :(
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 05 18 03:15)
:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 05 19 17:50)
intryga ir spalvos +
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 05 19 20:02)
19/ niekada nesakyk niekada nu (-;
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 05 20 07:06)
|:))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 05 20 12:50)
:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 05 21 12:21)
ši sudomino
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 05 25 20:28)
nu 5
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 05 26 13:35)
Nu ant tiek giliai čia mintis.
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 05 26 14:34)
27/ tu čia juokauji, ar rimtai? :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 05 26 16:44)
28./ Aš čia rimtai, bet su La Broniaus akiniais :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 05 26 17:03)
O pabandyk va taip pasijausti - ar bus smagu, a? :)))
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 05 31 23:09)
5;]
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 06 14 16:40)
paveluotai.... liuks :) spalvos
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 06 14 22:06)
Nei čia pavėluotai, nei per anksti. Smagu, kad užsukai :)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 06 19 16:35)
sakyčiau, žinau šituos tūlikus :D
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 08 03 17:05)
giliai kabinai... kadaise... :)
|
|
| |