Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

.. išilgą..Sėdi sau Mischa Schumacheris - jam jau pofig Grand Prix ;)Konjakas - pusė ir 6 €uro.Gėrimai terasoje - septintadaliu €uro brangiau nei viduje.Atsipūsti ir padėti - neikainojama.There are some things that money can't buy. For everything else, there's MasterCard.

 
1. MP    (2009 05 04 23:09)  
taip skaniai seniai nesijuokiau :) ok 5 uz jumoro jausma (terasos premija).
 
 
2. Raktas    (2009 05 04 23:09)  
Šypseną sukėlė, o ir reklamas tas atsiminiau :)
 
 
3. Marijus *Bružila    (2009 05 04 23:11)  
bet jau raizhai kadrus, tai kaip koks zhurnalistas.
 
 
4. MP    (2009 05 04 23:16)  
geros tos tipo "uzbanintos" reklamos. girdejau, cia atskira advertaizingo atsaka, dideles firmos dirba, kuria, paskui paleidzia kaip koki virusa...
 
 
5. Adomas Svirskas    (2009 05 04 23:17)  
3/ na gal, bet nezinau ar butu geriau nenuraizius sio. pasizymejau.
 
 
6. Adomas Svirskas    (2009 05 04 23:17)  
4/ mhm, panasiai rodos
 
 
7. Eugene    (2009 05 04 23:18)  
Geras! :)
 
 
8. Lina Gimbutaite    (2009 05 04 23:27)  
:) koja... zinoma! :)
 
 
9. Romas Kanapeckas    (2009 05 04 23:31)  
...skersa... Atspindys nuo sienos geras... Padejus atsipusti - neikainojama :)))
 
 
10. Ramune M.S.    (2009 05 05 00:14)  
prajuokino!
 
 
11. kasis    (2009 05 05 08:55)  
... atputa ;-!)
 
 
12. jurga    (2009 05 05 09:06)  
šita gera
 
 
13. Mindaugas Bernatonis    (2009 05 05 09:25)  
Adomiškas komentaras po nuotrauka.
 
 
14. Jovita    (2009 05 05 11:25)  
Patiko
 
 
15. Kristina Petrošių    (2009 05 05 11:31)  
gerulė :)
 
 
16. Dangus    (2009 05 05 15:22)  
antipatija jis man visad kele. kadras tai geras. faiv
 
 
17. cruxman    (2009 05 05 17:15)  
Kalęs - kiečiau skambėtų.
 
 
18. Bebras    (2009 05 05 17:35)  
vat seniai tokios reikejo :)
 
 
19. Malvydas    (2009 05 05 17:50)  
penki ant keliones :)
 
 
20. Daiva Kielė    (2009 05 05 18:19)  
Adomai...nevyriška, pasilik esi visiems reikalingas :)
 
 
21. Hermis Preikštas    (2009 05 05 18:36)  
išpuoselėtas berniukasss
 
 
22. Adomas Svirskas    (2009 05 05 18:36)  
20/ Aciu, Daiva, visa si diskusija paskatino pamastyti ir placiau :) Jokiom durim as netrenkiu, tiesiog kitu kampu i viska, manau, reikia.

Nieko naujo pasakyti nepasakysiu - viskas isrekta ir taip, kai kam pasirode kad "batu nutildau" oponentus, to nesinoretu, o buti saldainukas as nemoku, negaliu, nenoriu.

Mano nuomone nereiskia asmenines nepagarbos nei Tau, nei Walldziui nei Gintarui - tiesiog as i viska ziuriu kitaip.
 
 
23. Daiva Kielė    (2009 05 05 18:50)  
22/keistis reikia visiems...ir gerai, turėsim laiko pamąstyti :)
 
 
24. Gintaras Varnagys    (2009 05 05 19:44)  
geras kadras gerame kadre
 
 
25. Knapsas    (2009 05 05 21:58)  
Padejes ant sistemos.... , bet - "no tolko v buriax est pokoj..." :)))
 
 
26. Gintė Marija Gylytė    (2009 05 05 22:02)  
gal užmigęs? (:
 
 
27. AM    (2009 05 05 23:20)  
:)))
 
 
28. VG    (2009 05 06 00:12)  
Alia graziai atspinduks nuo sienos eina, liuks tas mietas su tokiais kadrais :) +
 
 
29. VG    (2009 05 06 05:04)  
prie 28 pridesiu dar siokios tokios nuomones. jei galeciau, padirbeciau su kaire puse ir nukadruociau, o jei ne, tai galetu buti siek tiek daugiau erdves palikta desnej pusej ir virs galvos, nes beveik visas kunas uzpildo desnia nuotraukos puse ir kaire fotkes puse lieka per daug niuri. Belekokiu atveju, tai puikiai pagautas momentas.
 
 
30. Vilija Vitkute    (2009 05 07 18:51)  
Senokai besilankiau pas tave galerijoje :)
Grazu :)
 
 
31. Adomas Svirskas    (2009 05 07 18:54)  
30/ Ir as pas tave senokai, shame on me - einu ten ;)
 
 
32. Ramūnas Snarskis    (2009 05 07 22:03)  
atsipūtimo sekundė:)
 
 
33. Valentinas Pečininas    (2009 05 07 23:04)  
Labai įdomiai
 
 
34. Ramūnas Danisevičius    (2009 05 08 01:53)  
:))
 
 

Miestas
Taškai: 87
Vidurkis: 4.33
Vertino vartotojų:   64
Žiūrėta kartų:   2496
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20224
7531019
1016 2
(balsai vėluoja viena para)