| |
 |
1.
(2009 05 04 23:09)
taip skaniai seniai nesijuokiau :) ok 5 uz jumoro jausma (terasos premija).
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 05 04 23:09)
Šypseną sukėlė, o ir reklamas tas atsiminiau :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 05 04 23:11)
bet jau raizhai kadrus, tai kaip koks zhurnalistas.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 05 04 23:16)
geros tos tipo "uzbanintos" reklamos. girdejau, cia atskira advertaizingo atsaka, dideles firmos dirba, kuria, paskui paleidzia kaip koki virusa...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 05 04 23:17)
3/ na gal, bet nezinau ar butu geriau nenuraizius sio. pasizymejau.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 05 04 23:17)
4/ mhm, panasiai rodos
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 05 04 23:18)
Geras! :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 05 04 23:27)
:) koja... zinoma! :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 05 04 23:31)
...skersa... Atspindys nuo sienos geras... Padejus atsipusti - neikainojama :)))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 05 05 00:14)
prajuokino!
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 05 05 08:55)
... atputa ;-!)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 05 05 09:06)
šita gera
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 05 05 09:25)
Adomiškas komentaras po nuotrauka.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 05 05 11:25)
Patiko
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 05 05 11:31)
gerulė :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 05 05 15:22)
antipatija jis man visad kele. kadras tai geras. faiv
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 05 05 17:15)
Kalęs - kiečiau skambėtų.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 05 05 17:35)
vat seniai tokios reikejo :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 05 05 17:50)
penki ant keliones :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 05 05 18:19)
Adomai...nevyriška, pasilik esi visiems reikalingas :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 05 05 18:36)
išpuoselėtas berniukasss
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 05 05 18:36)
20/ Aciu, Daiva, visa si diskusija paskatino pamastyti ir placiau :) Jokiom durim as netrenkiu, tiesiog kitu kampu i viska, manau, reikia.
Nieko naujo pasakyti nepasakysiu - viskas isrekta ir taip, kai kam pasirode kad "batu nutildau" oponentus, to nesinoretu, o buti saldainukas as nemoku, negaliu, nenoriu.
Mano nuomone nereiskia asmenines nepagarbos nei Tau, nei Walldziui nei Gintarui - tiesiog as i viska ziuriu kitaip.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 05 05 18:50)
22/keistis reikia visiems...ir gerai, turėsim laiko pamąstyti :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 05 05 19:44)
geras kadras gerame kadre
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 05 05 21:58)
Padejes ant sistemos.... , bet - "no tolko v buriax est pokoj..." :)))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 05 05 22:02)
gal užmigęs? (:
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 05 05 23:20)
:)))
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 05 06 00:12)
Alia graziai atspinduks nuo sienos eina, liuks tas mietas su tokiais kadrais :) +
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 05 06 05:04)
prie 28 pridesiu dar siokios tokios nuomones. jei galeciau, padirbeciau su kaire puse ir nukadruociau, o jei ne, tai galetu buti siek tiek daugiau erdves palikta desnej pusej ir virs galvos, nes beveik visas kunas uzpildo desnia nuotraukos puse ir kaire fotkes puse lieka per daug niuri. Belekokiu atveju, tai puikiai pagautas momentas.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 05 07 18:51)
Senokai besilankiau pas tave galerijoje :)
Grazu :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 05 07 18:54)
30/ Ir as pas tave senokai, shame on me - einu ten ;)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 05 07 22:03)
atsipūtimo sekundė:)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 05 07 23:04)
Labai įdomiai
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 05 08 01:53)
:))
|
|
| |