Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

pasibandymai (neproginis)

 
1. Auras Jonlaimis    (2009 04 23 14:49)  
jautriai 5
 
 
2. Luce    (2009 04 23 15:41)  
oho! Geri pasibandymai. Spalvos nea, na bet aš apskritai su spalvom sunkiai draugaujanti, tai nekreipk dėmesio. Bet paspaudus jb patinka!
Nebandei pažiūrėti kaip atrodo vos čirkštelėjus iš viršaus?
Ech, neatpažįstamai.
 
 
3. anuka    (2009 04 23 15:52)  
ačiū :) nebandžiau, bet žiūriu, kad gal ir reiktų pakirpt... einu bandyt :)
 
 
4. Andrius Z    (2009 04 23 16:20)  
truputi broko matosi prie galvos, visumoj nieko bandymas..4
 
 
5. Olga Vaikas    (2009 04 23 16:26)  
4.5
 
 
6. Romas Kanapeckas    (2009 04 23 19:46)  
JB subtiliau ir noretusi minimalios smakro linijos. Gelsvas tonas man siek tiek keistokas (nenaturalus)
 
 
7. Bitė Maja    (2009 04 23 20:09)  
nu man tai labai gražu,ir spalvos.tai kas kad netikroviškos,taip dar įdomiau.čia tokia"ištirpus saulės spinduliuose":)
 
 
8. Kęstutis Šimatonis    (2009 04 23 20:37)  
+4.5 pvz ;)
 
 
9. Valentinas Pečininas    (2009 04 23 21:12)  
J/b priduotu daugiau žavesio.Taip gerai irgi
 
 
10. radegunda    (2009 04 23 21:55)  
pritariu Romui dėl smakro linijos
bet šiaip mielas portretas, persikų jogurto spalvos ir švelnumo:)
 
 
11. Ieva Austinskaitė    (2009 04 23 22:23)  
labai gražus portetas,pritariu,kad nukirpus viršaus atrodo dar geriau.bet už subtilumą ir pavykusį bandymą 5 ;]
 
 
12. Ramune M.S.    (2009 04 23 23:07)  
patiko
 
 
13. GintarasM    (2009 04 24 00:00)  
Šviesus, subtilus grožis . Spalvos suteikia lengvo moteriškumo :)
 
 
14. Evaldas Činga    (2009 04 24 08:02)  
Gražus pasibandymas, gražiai susilieja spalvos :)
 
 
15. Simas Mockevičius    (2009 04 24 08:58)  
:) +
 
 
16. Alla Poletaeva    (2009 04 24 09:08)  
polaroido spalvos gražios
vos vos aštru atrodo raudoni akių kampeliai (j/b nera tos nelaimės, bet gaila spalvos :-)))
 
 
17. anuka    (2009 04 24 10:12)  
ačiū visiems, ypač Alai - va čia tai komentaras :) tiesiai taip kaip aš galvoju :) man spalvų reikia, labai reikia.
 
 
18. Kristina Petrošių    (2009 04 24 10:41)  
retro anuka. įdomiai. bandžiau čia Tave atrasti - sunku..:))
 
 
19. taj    (2009 04 24 13:00)  
pavykes eksperimentas
 
 
20. Daiva Kielė    (2009 04 24 13:54)  
man patiko , anuka tikrai kitokia :)
 
 
21. Imantas    (2009 05 05 11:02)  
spigina :))
 
 
22. donatas zazirskas    (2009 05 05 15:31)  
labai liux,spalviskai ypac
 
 
23. anuka    (2009 05 05 15:38)  
ou, Donatai, labas :)
 
 
24. kva    (2009 05 06 23:21)  
wauuu, buvau praziopsojus sita. labai idomiai... :)
 
 
25. Vitas Zabita    (2009 05 07 00:24)  
patinka
jautriai taip, lengvai..
ir lankelis savo atlieka. nors ne jis svarbiausias, bet netrukdo. spalva ta reikalingaastroka linija, salia to lengvumo
 
 
26. Marius Axas    (2009 05 12 09:42)  
Jaučiu kažkiek kažkieno įtaką, čia apie spalvą...
 
 
27. Pelkiu Senis    (2009 05 19 19:05)  
Sviesumas priklauso nuo to kokiu kampu i monitoriu ziuriu. Tik desinej apacioj smakro tas neisgelbeja nuo susiliejimo su fonu ir desines (ziurint is cia) akies blukimo. O siaip spalvos graziai suzaistos ir emocinga israiska. Techniskai beveik labai gerai tai ko gi daugiau ir netruksta. 4.7
 
 
28. Vitalijus Medelis    (2009 07 05 15:38)  
geras darbelis taip svelniai pritraukianciai atrodo :) teigiams vertinimas.
 
 

Portretas
Taškai: 79
Vidurkis: 4.24
Vertino vartotojų:   59
Žiūrėta kartų:   1810
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20073
745169
2000 4
(balsai vėluoja viena para)