| |
 |
1.
(2009 04 23 14:49)
jautriai 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 04 23 15:41)
oho! Geri pasibandymai. Spalvos nea, na bet aš apskritai su spalvom sunkiai draugaujanti, tai nekreipk dėmesio. Bet paspaudus jb patinka!
Nebandei pažiūrėti kaip atrodo vos čirkštelėjus iš viršaus?
Ech, neatpažįstamai.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 23 15:52)
ačiū :) nebandžiau, bet žiūriu, kad gal ir reiktų pakirpt... einu bandyt :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 04 23 16:20)
truputi broko matosi prie galvos, visumoj nieko bandymas..4
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 04 23 16:26)
4.5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 04 23 19:46)
JB subtiliau ir noretusi minimalios smakro linijos. Gelsvas tonas man siek tiek keistokas (nenaturalus)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 04 23 20:09)
nu man tai labai gražu,ir spalvos.tai kas kad netikroviškos,taip dar įdomiau.čia tokia"ištirpus saulės spinduliuose":)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 04 23 20:37)
+4.5 pvz ;)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 04 23 21:12)
J/b priduotu daugiau žavesio.Taip gerai irgi
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 04 23 21:55)
pritariu Romui dėl smakro linijos
bet šiaip mielas portretas, persikų jogurto spalvos ir švelnumo:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 23 22:23)
labai gražus portetas,pritariu,kad nukirpus viršaus atrodo dar geriau.bet už subtilumą ir pavykusį bandymą 5 ;]
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 23 23:07)
patiko
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 04 24 00:00)
Šviesus, subtilus grožis . Spalvos suteikia lengvo moteriškumo :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 04 24 08:02)
Gražus pasibandymas, gražiai susilieja spalvos :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 04 24 08:58)
:) +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 04 24 09:08)
polaroido spalvos gražios
vos vos aštru atrodo raudoni akių kampeliai (j/b nera tos nelaimės, bet gaila spalvos :-)))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 24 10:12)
ačiū visiems, ypač Alai - va čia tai komentaras :) tiesiai taip kaip aš galvoju :) man spalvų reikia, labai reikia.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 04 24 10:41)
retro anuka. įdomiai. bandžiau čia Tave atrasti - sunku..:))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 04 24 13:00)
pavykes eksperimentas
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 04 24 13:54)
man patiko , anuka tikrai kitokia :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 05 05 11:02)
spigina :))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 05 05 15:31)
labai liux,spalviskai ypac
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 05 05 15:38)
ou, Donatai, labas :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 05 06 23:21)
wauuu, buvau praziopsojus sita. labai idomiai... :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 05 07 00:24)
patinka
jautriai taip, lengvai..
ir lankelis savo atlieka. nors ne jis svarbiausias, bet netrukdo. spalva ta reikalingaastroka linija, salia to lengvumo
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 05 12 09:42)
Jaučiu kažkiek kažkieno įtaką, čia apie spalvą...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 05 19 19:05)
Sviesumas priklauso nuo to kokiu kampu i monitoriu ziuriu. Tik desinej apacioj smakro tas neisgelbeja nuo susiliejimo su fonu ir desines (ziurint is cia) akies blukimo. O siaip spalvos graziai suzaistos ir emocinga israiska. Techniskai beveik labai gerai tai ko gi daugiau ir netruksta. 4.7
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 07 05 15:38)
geras darbelis taip svelniai pritraukianciai atrodo :) teigiams vertinimas.
|
|
| |