Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Kristina Petrošių    (2009 04 19 20:59)  
aha.. gražiai viskas jau sužaliavo, jo? :))
 
 
2. Andrius Z    (2009 04 19 20:59)  
1/joa zalia zalia :D
 
 
3. Patieška    (2009 04 19 21:00)  
1/ savaime suprantama :))
 
 
4. sillwio    (2009 04 19 21:10)  
:)
 
 
5. skarbonke    (2009 04 19 21:10)  
geras pasitilteliavimas manau (-:
 
 
6. Sau Ku Yang    (2009 04 19 21:12)  
+
 
 
7. Rūta Smailys    (2009 04 19 21:12)  
:)
 
 
8. Augustė P.    (2009 04 19 21:19)  
graziai seseliuoja :))) 5
 
 
9. Gražina D.    (2009 04 19 22:02)  
Gražus linijų ir šešėlių žaismas... Ir nedideli žmogeliukų akcentai ant jų gerai žiūrisi...
 
 
10. Inga Inge    (2009 04 19 22:03)  
grazi gamta :)
 
 
11. Patieška    (2009 04 19 22:17)  
10/ tokia šiek tiek sukultūrinta :))
 
 
12. O.S.    (2009 04 19 22:20)  
21amzius
 
 
13. Eglė ヅ    (2009 04 19 22:33)  
faina Jūsų gamta :D
 
 
14. radegunda    (2009 04 19 22:59)  
gražiai šešėliuota
 
 
15. Daiva Kielė    (2009 04 19 23:28)  
:)
 
 
16. Arija    (2009 04 20 07:30)  
Šešėlių žaismas, gražu :)
 
 
17. SG    (2009 04 20 08:08)  
+++
 
 
18. saulius saladunas    (2009 04 20 08:10)  
neblogai , geras pastebejimas , tikrai gamtoje , dangus dar matosi . ok !
 
 
19. Rolandas Butkevičius    (2009 04 20 08:34)  
įdomiai pažaista..
 
 
20. myntonas    (2009 04 20 09:42)  
Kaip tokiame geležyne visai gerai.
 
 
21. Patieška    (2009 04 20 10:06)  
Dėkui už įvertinimus.
Akropolio parkas - draustinis čia :))
 
 
22. GintarasM    (2009 04 20 10:34)  
geras linijų ir šešėlių žaismas
 
 
23. j.v    (2009 04 20 11:55)  
oi kaip gerai tie seseliukai bruksniukeliai bruksniukai
 
 
24. Daina B.    (2009 04 20 12:30)  
Voratinkliai vijokliai dangus. Gamtoje :)
 
 
25. Pipiru Pieva    (2009 04 20 12:34)  
cha - linksma cia toj gamtoj :)))
 
 
26. Patieška    (2009 04 20 13:28)  
Ačiū jums visiems. Smagu, kad smagu :)
 
 
27. Cindecka    (2009 04 20 15:02)  
labai geros spalvos :) įdomiai... pagalvojau, gal 2 ir 3 foto šiukšliadėžės gal galėtų nebūt, bet ai.. įsipaišo kažkaip ir ji :) 5+
 
 
28. Aloyzas Stakelė    (2009 04 20 16:58)  
Šešėliai, liuks! :)
 
 
29. Patieška    (2009 04 20 19:31)  
:)
 
 
30. VG    (2009 04 20 20:06)  
Nagi labai idomi linijyciu ir spalvyciu serija. Grazu. +
 
 
31. grethen    (2009 04 20 20:13)  
labai smagiai ziurisi
 
 
32. aidas a .    (2009 04 20 20:19)  
Ale gamta tokia plieninė.
 
 
33. Patieška    (2009 04 20 20:20)  
32/ evoliucija, progresas ir pan. :)
 
 
34. Snaržas    (2009 04 22 23:42)  
///////////////////////
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
//////////////////////
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
///////////////////////
 
 
35. Hermis Preikštas    (2009 04 24 14:35)  
puikios kadruotės
 
 
36. Sau    (2009 05 09 14:58)  
ištiesų tai ironiškas liūdesys, bet optimistiškai :))
 
 

Serijos
Taškai: 80
Vidurkis: 4.45
Vertino vartotojų:   45
Žiūrėta kartų:   2715
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02023
5021114
1002 3
(balsai vėluoja viena para)