| |
 |
1.
(2009 04 19 20:59)
aha.. gražiai viskas jau sužaliavo, jo? :))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 04 19 20:59)
1/joa zalia zalia :D
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 19 21:00)
1/ savaime suprantama :))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 04 19 21:10)
geras pasitilteliavimas manau (-:
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 04 19 21:19)
graziai seseliuoja :))) 5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 04 19 22:02)
Gražus linijų ir šešėlių žaismas... Ir nedideli žmogeliukų akcentai ant jų gerai žiūrisi...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 04 19 22:03)
grazi gamta :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 19 22:17)
10/ tokia šiek tiek sukultūrinta :))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 19 22:20)
21amzius
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 04 19 22:33)
faina Jūsų gamta :D
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 04 19 22:59)
gražiai šešėliuota
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 04 19 23:28)
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 04 20 07:30)
Šešėlių žaismas, gražu :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 20 08:08)
+++
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 04 20 08:10)
neblogai , geras pastebejimas , tikrai gamtoje , dangus dar matosi . ok !
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 04 20 08:34)
įdomiai pažaista..
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 04 20 09:42)
Kaip tokiame geležyne visai gerai.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 04 20 10:06)
Dėkui už įvertinimus.
Akropolio parkas - draustinis čia :))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 04 20 10:34)
geras linijų ir šešėlių žaismas
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 04 20 11:55)
oi kaip gerai tie seseliukai bruksniukeliai bruksniukai
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 04 20 12:30)
Voratinkliai vijokliai dangus. Gamtoje :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 04 20 12:34)
cha - linksma cia toj gamtoj :)))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 04 20 13:28)
Ačiū jums visiems. Smagu, kad smagu :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 04 20 15:02)
labai geros spalvos :) įdomiai... pagalvojau, gal 2 ir 3 foto šiukšliadėžės gal galėtų nebūt, bet ai.. įsipaišo kažkaip ir ji :) 5+
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 04 20 16:58)
Šešėliai, liuks! :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 04 20 19:31)
:)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 04 20 20:06)
Nagi labai idomi linijyciu ir spalvyciu serija. Grazu. +
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 04 20 20:13)
labai smagiai ziurisi
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 04 20 20:19)
Ale gamta tokia plieninė.
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 04 20 20:20)
32/ evoliucija, progresas ir pan. :)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 04 22 23:42)
///////////////////////
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
//////////////////////
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
///////////////////////
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 04 24 14:35)
puikios kadruotės
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 05 09 14:58)
ištiesų tai ironiškas liūdesys, bet optimistiškai :))
|
|
| |