| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 04 13 12:26)
super, i favoritus :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 13 12:44)
:))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 04 13 14:45)
kaip iš sapno :}}
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 04 13 15:41)
1-4/aciu :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 04 13 16:05)
Gražus tas vienaragis be ragų...:)))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 04 13 17:23)
6. raga saka uzstoja! fainai!
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 04 13 17:39)
gut
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 04 13 19:51)
einu dar viena stiksla mostelsiu, tada pameginsiu pagaut... :-) +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 04 13 19:56)
7/ aciu uz atsakyma i 6 komentara :)
8/ dziaugiuosi kad Tau patiko!
9/ na as katik mostelejau, manau galesim pabandyt abu pagaut ;)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 13 19:56)
gera
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 13 20:01)
patinka
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 04 13 21:08)
priciupai ji ))+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 04 13 21:29)
!+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 13 23:19)
Kita stadija - "Stumk-Trauk" ( pagal "daktara Dolitli")- vienaragis vienas, galvos dvi...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 04 13 23:52)
Patinka, kai nestandartiškai mąstoma ir pateikiama :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 04 14 09:50)
:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 04 14 11:04)
dekui visiems :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 04 14 15:04)
laikas gydytis:D
šiaip fainai perteikta idėja ir su mintimi:) patinka
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 04 19 12:30)
mistiška, su paslaptim
piataks
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 04 23 22:51)
+5
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 05 21 16:07)
geras darbas, turi sava nuotaiką
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 05 22 09:11)
Dariau, dekui!
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 05 23 19:40)
Matosi ragas ir per šakas,toks plonytis... žavus tavo vienaragis :))
|
|
| |