| |
 |
1.
(2009 03 19 16:09)
Išraiškinga išraiška ;]]]]
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 19 16:11)
Patiko...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 19 16:14)
fine
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 19 16:14)
geras :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 19 16:20)
o. labai patinka.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 19 16:27)
ok !
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 19 17:09)
kiets dieduks, primena black cat white cat :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 19 17:39)
uzskaitau sita darba :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 19 17:47)
+++
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 19 18:20)
labai gerai...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 19 18:39)
labai istabios akys .... +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 19 19:24)
Nerealu, tik truputi erdvės trūksta dešnėj, nukirpta ausytė, bet kokybė ir modėlio išraiskingumas - įspūdingi
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 19 20:47)
už tokį 5 negaila
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 19 21:51)
tie karkalai nieka gera nepriduod , ane ?
o va už jų lab. gerai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 19 22:15)
Ko gero Petras teisus...
Ai, vistiek 5.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 19 22:22)
gerai labai :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 20 00:04)
14/ jei karkalai nieko nepriduotu, tai nieko ir nerasytum.... ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 20 07:46)
smagus portretas:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 20 07:54)
faiv
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 20 11:05)
Labai faina mintis ;)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 20 12:58)
Geras portretas
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 20 15:25)
atspalvis man nepatinka, juodai balta žiūrisi :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |