| |
 |
1.
(2009 03 15 19:25)
būtų super, jeigu kokybė vos geresnė. O šiaip - čia randas ant stuburo?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 15 19:26)
Yep, liko po operacijos ;x
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 15 19:32)
2/ Didelė uoga už drąsą!
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 15 19:33)
O kas nugarai nutiko prieš pusę metų?
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 15 19:35)
Pries puse metu operavo :0
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 15 19:38)
ui..
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 15 19:44)
tinkama +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 15 20:19)
tiesinimas ? :))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 15 20:20)
taip ! ta nelemta skolioze..
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 15 22:09)
žiaurokai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 15 22:21)
...bet nuotrauka graži :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 16 00:33)
+, su ta pacia skolioze ir as.. (:
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 16 07:53)
jooo:)+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 16 13:24)
Sveikatos !
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 16 14:12)
Gerai. Dar tie paveikslai.... kreivai pakabinti.... dera linijos.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 16 14:24)
skaudu ziuret ...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 16 14:39)
Uch...emocinga kokia. Sveikatos
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 16 14:41)
sveik... foto labai gera. Seseliai nuostabus...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 16 15:03)
daug emociju, gera nuotrauka.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 16 16:18)
Nuotrauka patiko dar kai nepastebejau rando, na o kai perskaiciau ir pamaciau tai uch!
grazus apsvietimas, 5
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 03 16 16:23)
stipriai.
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 16 16:50)
sakyciau labai stipriai
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 03 17 21:44)
Auch. ypatingai tikrai.
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 18 22:06)
šiaip foto faina ir su mintimi, tačiau norėtūsi matyti mažiau viršaus ir daugiau apačios, viso merginos kūno
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 03 21 10:02)
Skaudžiai...
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 04 18 20:31)
Patiko. ; ) Tik skaudžiai atrodo. Sekmės tau. ; >
|
|
| |