| |
 |
1.
(2009 03 10 08:51)
gera, informatyvi serija
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 10 09:22)
Graži serija: informatyvi, turinti išliekamąją vertę, bet tuo pačiu ir "nesausa", nes pažiūrėta praeivio akimis į lygtai šaltos architektūros fragmentus, bet su šilta gyvybės ir šilumos apraiška...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 10 10:00)
Gera
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 10 10:11)
Ačiū, už gražų darbą +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 10 11:48)
patiko...+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 10 13:48)
O man vienuolė pasakojo, kad ten ne varpinė (varpinė bažnyčios bokšte). Tolumoje matomas - maldos bokštas. Jei gerai prisimenu, kamalduliai ilgai būdavo atsiskyrę, nebendraudavo su išoriniu pasauliu ir pagal kažkokią "hierarchiją" (turiu omeny, gal tylėjimo laiką ar pan., nebeprisimenu) galėdavo melstis vis aukštesniame to bokšto aukšte. Vis arčiau Dievo... (Labai gaila, neįsidėmėjau kaip ten iš tiesų).
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 10 20:00)
Vienuoles pasakojimu daznai ir nenugirsdavau nes labiau buvau susikoncentraves fotografavime bet tai ka rasiau isgirdau is vienuoles lupu kad is sio pastato Napoleono armijos kariai norejo ismontuoti ir pavogti varpa ,tik ,kaip jau minejau ,deja nesekmingai.
Kaip si varpine dar pasivadino nezinau ,taip kaip ir ilgo laikmecio sekoje sis vienuolynas turejo labai daug ivairiausiu istoriju.Ir kad sias visas istorijas reiketu pamineti ,matomai neuztektu "vieno tomo" knygos.Baznycios senovinius laikrodzius taip pat Napoleono-I armija bande issivesti ,tik vel nesekmingai nes jie per daug stacionariai sumontuoti ,o gal armijos plesikams pritruko laiko?.O,sovietmecio laikais vienuolyno sienos tarnavo ,-kaip sandeliai(del ko dabar baznycioje apgadintos sienos),-senekiu namai,-psichiatrijos ligonine,-1967-1992metais Michailo Konstantino Čiurlionio muziejaus filialas .
Ir dar daug ivairiausiu istoriju sieja su siuo ,dabar jau ramiu ir graziu vienuolynu...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 10 20:03)
Per skubejima iveliau klaida(senekiu),-tai yra senelių
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 10 20:56)
puiki serija:)+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 10 22:01)
gera serija :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 10 22:21)
galetu buti geriau.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 10 22:42)
liux
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 10 22:53)
įdomu
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 11 05:27)
labai gerai. sita info ir fotoskrydzio serija sudedam i 3mati vaizda ir jamam vienuolyna :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 15 13:58)
+++
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 16 00:47)
Solidi serija, pilna rimties ir susikaupimo...5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 18 09:23)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 19 22:57)
Ačiū už ekskursiją, Jūs vienuolyną parodėt, o aš įdėsiu vienuoles, turiu paruošusi senai, bet vis pagalvoju ar verta dėti ;)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 19 23:13)
Gera serijukė, įdomi.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 25 18:10)
Įdomu, 5 pralinksmino :D
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 03 26 23:34)
verta dėmesio serija :) įdomiai +
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 27 13:13)
Grazu...
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 03 30 13:09)
Įdomi serija, konkrečiai ir meniškai pristatyta,
o vienuolė Edita - labai puikus žmogus...:)))+5
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 06 08 12:50)
puiku
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 06 10 13:18)
O man ten nebuvo leista fotografuoti. Net be blykstės. Dėl to, kad freskom nepakenktų :) labai įdomiai ten buvo :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2010 03 06 20:02)
_______♥♥♥♥____________♥♥♥
_____♥♥♥♥♥♥♥♥________♥♥♥♥♥♥♥♥
____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_____________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
______________♥♥♥♥♥♥♥
_______________♥♥♥♥♥
________________♥♥♥
_________________♥
Dėkoju visiems už apsilankymą komentarą ir įvertinimą!!!
|
|
| |