| |
 |
1.
(2009 03 04 23:13)
man ne prikolna,man kaiptik labai tokia meloncholiška.gut5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 04 23:16)
fain
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 04 23:21)
labai patiko! 5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 04 23:28)
kazkuo grazu, patink
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 04 23:32)
Da teko i zodyna listi per aplinkeli/apejima ir ant alaus uzsiroviau
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 04 23:32)
patinka 5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 05 00:18)
kas kart vis nauja spalvota asmenybe :)
faina :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 05 08:20)
8./ Sita sena asmenybe- cia Ema :)) Jos pas mane galerijoje daugiausia
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 05 08:28)
amerikieciu rezisieriai tokio veido ir zvilgsnio merginas megsta i jaunimui skirtus filmus kisti. grazu ka dar galiu pridurt...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 05 09:08)
fine
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 05 09:38)
fine
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 05 11:33)
kokia pikta ir susivėlus :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 05 11:48)
nais, jei dar pasviesta minimaliai butu veidas butu isvis puiku
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 05 12:26)
PUIKU
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 05 14:18)
patinka :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 05 19:45)
super..
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 05 19:53)
megstu :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 06 10:14)
aha, puikiai, fotogeniškoji Ema :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |