Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Ieva Žemaitaitytė (Vytuvienė)    (2009 03 02 19:44)  
Koks juodaplaukis..:) fainulka.
 
 
2. Vilmantas Povilaitis    (2009 03 02 19:46)  
toks vienisas, bet kupinas vilties :) +
 
 
3. Adomas Svirskas    (2009 03 02 20:13)  
fain
 
 
4. aidas a .    (2009 03 02 20:20)  
Nuo vasaros karscio, ziemos sniego, kelia saugo...
 
 
5. Aloyzas Stakelė    (2009 03 02 20:21)  
Fainiai kreivai issisakojes :)
 
 
6. Gytis    (2009 03 02 20:34)  
grazu..
 
 
7. Sau Ku Yang    (2009 03 02 20:55)  
+
 
 
8. Kęstutis Šimatonis    (2009 03 02 21:07)  
++
 
 
9. Juozas Merčaitis    (2009 03 02 21:33)  
Vienisas, susales "balsuotojas"...:)+
 
 
10. A. Aleksandravičius    (2009 03 02 22:07)  
Įdomi medžio poza:)
 
 
11. Gintaras Vitulskis    (2009 03 02 22:17)  
tiesia rankas lyg stabdytų:)+
 
 
12. Arunas S    (2009 03 03 01:26)  
Oh tie medziai pakeles ,daznai tampa fotografijos objektais,+++
 
 
13. Petras T.    (2009 03 03 07:48)  
gers
 
 
14. Romas Kanapeckas    (2009 03 03 08:11)  
Teisinga
 
 
15. SG    (2009 03 03 08:57)  
+++
 
 
16.    (2009 03 03 19:39)  
Labai patiko (: +
 
 
17.    (2009 03 04 20:50)  
fainuolis
 
 
18. Daiva Kielė    (2009 03 13 18:18)  
gerai :)
 
 
19. Inga Inge    (2009 03 19 16:14)  
graziai :)
 
 
20. Priežastis    (2009 03 24 22:40)  
tie medziai tolumoj, man tokie grazus+
 
 
21. GintarasM    (2009 04 09 19:29)  
patinka toks ramus lakoniškumas
 
 
22. jjj    (2009 06 28 21:34)  
10
 
 

Gamta
Taškai: 91
Vidurkis: 4.54
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   1260
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02212
1121015
0103 1
(balsai vėluoja viena para)