| |
 |
1.
(2009 03 02 19:44)
Koks juodaplaukis..:) fainulka.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 02 19:46)
toks vienisas, bet kupinas vilties :) +
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 02 20:13)
fain
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 02 20:20)
Nuo vasaros karscio, ziemos sniego, kelia saugo...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 02 20:21)
Fainiai kreivai issisakojes :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 02 20:34)
grazu..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 02 21:33)
Vienisas, susales "balsuotojas"...:)+
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 02 22:07)
Įdomi medžio poza:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 02 22:17)
tiesia rankas lyg stabdytų:)+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 03 01:26)
Oh tie medziai pakeles ,daznai tampa fotografijos objektais,+++
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 03 07:48)
gers
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 03 08:11)
Teisinga
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 03 08:57)
+++
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 03 19:39)
Labai patiko (: +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 04 20:50)
fainuolis
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 13 18:18)
gerai :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 19 16:14)
graziai :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 24 22:40)
tie medziai tolumoj, man tokie grazus+
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 04 09 19:29)
patinka toks ramus lakoniškumas
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 06 28 21:34)
10
|
|
| |