| |
 |
1.
(2009 02 27 19:23)
svelnus seseliai +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 27 19:24)
snd ziurejau filma "kaimas", primena si foto ji.. grazi tokia
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 27 19:25)
2/ aha primena irgi neseniai žiūrėjau ;)+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 27 19:47)
o jau #41 :)
patinka man tavo darbai !
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 27 20:15)
žiūrėjau flickr,patinka tavo naktinės foto.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 27 20:22)
Liux!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 27 21:20)
Penki balai Tomai
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 27 22:06)
Dėkoju visiems
5/ flickr'e bene didžioji dalis iš naktinių serijos
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 27 22:06)
dailiai is tiesu...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 27 22:42)
dieną turbūt nebūtų taip įspūdingai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 27 23:29)
10/ sunku pasakyti. Jei eksponuoti ilgais išlaikymais, gal ir visai įdomiai būtų.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 28 10:01)
Ti kiek laiko trukusi sita expozicija ?
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 28 11:05)
ttomai plus 5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 28 11:23)
graži medžių kompozicija, dešinėj nutamsėjimas..
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 28 11:29)
man patinka tie šešėliai ant sniego
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 28 11:55)
Šviesos pluoštai tarsi perėja..:) sugulė ant sniego.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 28 13:47)
ok!
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 28 19:48)
14/ Chinon CS su MIR-20M (F/5,6). Tmax 400 5min , (ryšk. D-23 (klasikinis) 1:2 - 50 min su intensyviu maišymu kas 20s ).
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 03 22:55)
+++++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |