Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Gytis    (2009 02 27 19:23)  
svelnus seseliai +
 
 
2. Linas Andrulevicius    (2009 02 27 19:24)  
snd ziurejau filma "kaimas", primena si foto ji.. grazi tokia
 
 
3. Ramus    (2009 02 27 19:25)  
2/ aha primena irgi neseniai žiūrėjau ;)+
 
 
4. Gedas    (2009 02 27 19:47)  
o jau #41 :)
patinka man tavo darbai !
 
 
5. Mindaugas Dryža    (2009 02 27 20:15)  
žiūrėjau flickr,patinka tavo naktinės foto.
 
 
6. Aloyzas Stakelė    (2009 02 27 20:22)  
Liux!
 
 
7. Valentinas Pečininas    (2009 02 27 21:20)  
Penki balai Tomai
 
 
8.    (2009 02 27 22:06)  
Dėkoju visiems

5/ flickr'e bene didžioji dalis iš naktinių serijos
 
 
9. MP    (2009 02 27 22:06)  
dailiai is tiesu...
 
 
10. radegunda    (2009 02 27 22:42)  
dieną turbūt nebūtų taip įspūdingai
 
 
11. sillwio    (2009 02 27 23:22)  
5
 
 
12.    (2009 02 27 23:29)  
10/ sunku pasakyti. Jei eksponuoti ilgais išlaikymais, gal ir visai įdomiai būtų.
 
 
13. Greta. M    (2009 02 27 23:53)  
5
 
 
14. aidas a .    (2009 02 28 10:01)  
Ti kiek laiko trukusi sita expozicija ?
 
 
15. irena giedraitiene    (2009 02 28 11:05)  
ttomai plus 5
 
 
16. Hermis Preikštas    (2009 02 28 11:23)  
graži medžių kompozicija, dešinėj nutamsėjimas..
 
 
17. JP    (2009 02 28 11:29)  
man patinka tie šešėliai ant sniego
 
 
18. Ieva Žemaitaitytė (Vytuvienė)    (2009 02 28 11:55)  
Šviesos pluoštai tarsi perėja..:) sugulė ant sniego.
 
 
19. saulius saladunas    (2009 02 28 13:47)  
ok!
 
 
20.    (2009 02 28 19:48)  
14/ Chinon CS su MIR-20M (F/5,6). Tmax 400 5min , (ryšk. D-23 (klasikinis) 1:2 - 50 min su intensyviu maišymu kas 20s ).
 
 
21. AM    (2009 03 03 22:55)  
+++++
 
 
22. Metanoja Ingrida Žilėnaitė    (2009 03 17 19:47)  
5
 
 

Gamta
Taškai: 80
Vidurkis: 4.61
Vertino vartotojų:   34
Žiūrėta kartų:   1227
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02043
013416
0100 0
(balsai vėluoja viena para)