| |
 |
1.
(2009 02 26 17:18)
Įdomi
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 26 17:20)
Nu matai koks tiltas :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 26 17:21)
Faina nusileidimo trasa :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 26 17:26)
tramplynas :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 26 17:28)
Bandziau apversti monitoriu paziuret kaip atrodytu bet labai sunkus, tai teks pasakyt kad ir taip patinka. Nors gal vis tik ir noretus atversti.Grazu
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 26 17:31)
aš tai būčiau ko gero šleptelėjęs vandenin tokiu kampu bebandydams paimti (-:
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 26 17:45)
Net nežinau ką bepasakyti. OHO!
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 26 17:58)
gerai pamatyta :)
įspūdinga
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 26 18:37)
taip
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 26 18:40)
labai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 26 20:23)
oh. labai gerai :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 26 20:56)
Įdomiai tikrai, pasivaikščiot norisi:) +
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 26 21:01)
Tai sakė gedas, kad valandiniai išlaikymai čia ėjo, na tai kiek čia buvo? Nesušalai naktį?
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 26 21:04)
13/ ne valandiniai minutiniai, tik tu minuciu daug :))) tiksliau Tomas tau parasis, arba pasakis :)))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 26 21:31)
Tikslai nebepamenu. Fotografuota maždaug taip: kamera Chinon CS su MIR-20M objektyvu (diafragma 8, bet mieste patartina prisukti iki 16 ir dar daugiau - žibintai nebus panašūs į šviesos blynus). Juosta Tmax 400 (galiojimas pasibaigęs 2001 metais). Eksponuota apie 5min. Ryškinta D-23 1:3 50min (kiek perryškinta, nes nebeturiu "standartinio" Ilfotec LC29). Mieste patartina daryti keletą kadrų skirtingais išlaikymais (nuo 2 iki 10 min)
Valandiniai išlaikymai - užmiestyje arba ten, kur labai tamsu (nuo 40 min iki 2 valandų - ilgiau jau nervai nebelaiko). Viskas labai priklauso nuo juostos, ryškalo, galiausiai - kiek tą bakelį sukioji, vartai.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 26 22:22)
Oujeee!
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 26 22:48)
baisiai gerai. geras daiktas tos nusibaigusios juostos:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 26 22:54)
nesvarbu kaip , bet rezultatas man patinka
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 26 23:11)
oooooo, gerai cia!
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 27 09:06)
Puikiai !
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 27 12:52)
oho
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 27 19:25)
patiko :) +
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 27 21:21)
Petakas,
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 27 22:51)
...vienos is megstamiausiu tokios...+5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 02 28 19:40)
gražu
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 02 28 22:18)
kompozicija arba kadruotė graži :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 03 03 21:32)
įdomu'';; +5
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 03 03 21:33)
įdomu'';; +5
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 03 03 23:43)
Dėkoju, kolegos!
|
|
| |