Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Mindaugas Buivydas    (2009 02 26 17:18)  
Įdomi
 
 
2. Aloyzas Stakelė    (2009 02 26 17:20)  
Nu matai koks tiltas :)
 
 
3. Gedas    (2009 02 26 17:21)  
Faina nusileidimo trasa :)
 
 
4. Greta. M    (2009 02 26 17:26)  
tramplynas :)
 
 
5. Pelkiu Senis    (2009 02 26 17:28)  
Bandziau apversti monitoriu paziuret kaip atrodytu bet labai sunkus, tai teks pasakyt kad ir taip patinka. Nors gal vis tik ir noretus atversti.Grazu
 
 
6. skarbonke    (2009 02 26 17:31)  
aš tai būčiau ko gero šleptelėjęs vandenin tokiu kampu bebandydams paimti (-:
 
 
7. Daina B.    (2009 02 26 17:45)  
Net nežinau ką bepasakyti. OHO!
 
 
8. GintarasM    (2009 02 26 17:58)  
gerai pamatyta :)
įspūdinga
 
 
9. Mindaugas Dryža    (2009 02 26 18:37)  
taip
 
 
10. SG    (2009 02 26 18:40)  
labai
 
 
11. Rasa Žukauskaitė    (2009 02 26 20:23)  
oh. labai gerai :)
 
 
12. Zenonas Urbonavičius    (2009 02 26 20:56)  
Įdomiai tikrai, pasivaikščiot norisi:) +
 
 
13. Rokas Baltušnikas    (2009 02 26 21:01)  
Tai sakė gedas, kad valandiniai išlaikymai čia ėjo, na tai kiek čia buvo? Nesušalai naktį?
 
 
14. Gedas    (2009 02 26 21:04)  
13/ ne valandiniai minutiniai, tik tu minuciu daug :))) tiksliau Tomas tau parasis, arba pasakis :)))
 
 
15.    (2009 02 26 21:31)  
Tikslai nebepamenu. Fotografuota maždaug taip: kamera Chinon CS su MIR-20M objektyvu (diafragma 8, bet mieste patartina prisukti iki 16 ir dar daugiau - žibintai nebus panašūs į šviesos blynus). Juosta Tmax 400 (galiojimas pasibaigęs 2001 metais). Eksponuota apie 5min. Ryškinta D-23 1:3 50min (kiek perryškinta, nes nebeturiu "standartinio" Ilfotec LC29). Mieste patartina daryti keletą kadrų skirtingais išlaikymais (nuo 2 iki 10 min)

Valandiniai išlaikymai - užmiestyje arba ten, kur labai tamsu (nuo 40 min iki 2 valandų - ilgiau jau nervai nebelaiko). Viskas labai priklauso nuo juostos, ryškalo, galiausiai - kiek tą bakelį sukioji, vartai.
 
 
16. O.S.    (2009 02 26 22:22)  
Oujeee!
 
 
17. radegunda    (2009 02 26 22:48)  
baisiai gerai. geras daiktas tos nusibaigusios juostos:)
 
 
18. Sau    (2009 02 26 22:54)  
nesvarbu kaip , bet rezultatas man patinka
 
 
19. AM    (2009 02 26 23:11)  
oooooo, gerai cia!
 
 
20. Evaldas Činga    (2009 02 27 09:06)  
Puikiai !
 
 
21. upe    (2009 02 27 12:52)  
oho
 
 
22. Ramus    (2009 02 27 19:25)  
patiko :) +
 
 
23. Valentinas Pečininas    (2009 02 27 21:21)  
Petakas,
 
 
24. Danielius    (2009 02 27 22:51)  
...vienos is megstamiausiu tokios...+5
 
 
25. j    (2009 02 28 19:40)  
gražu
 
 
26. Hermis Preikštas    (2009 02 28 22:18)  
kompozicija arba kadruotė graži :)
 
 
27. irena giedraitiene    (2009 03 03 21:32)  
įdomu'';; +5
 
 
28. irena giedraitiene    (2009 03 03 21:33)  
įdomu'';; +5
 
 
29.    (2009 03 03 23:43)  
Dėkoju, kolegos!
 
 

Kita
Taškai: 82
Vidurkis: 4.59
Vertino vartotojų:   36
Žiūrėta kartų:   1345
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
22044
101514
0000 3
(balsai vėluoja viena para)