| |
 |
1.
(2009 02 24 10:15)
tinka prie eilių:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 24 11:14)
Labai patiko.Grazu.Lyriska. Mergaitska.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 24 13:39)
pati prisiminei ir mums priminei, ačiū :)
Už vasarišką klykiantį dangų
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 24 13:58)
Ilgakojė vasara...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 24 14:10)
Matosi,kaip prikandusi liezhuviuka ir primerkusi deshine aki paishei ir spalvijai,uzh nuoshirdu darbuka +5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 24 15:49)
iš figūros veiduko ir kūno struktūros panašu, kad pasamonėje dvejinasi mergaitiški ir nimfos bruožai...brendimas gal ? :))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 24 19:03)
yay
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 24 19:28)
patiko ;) mielai taip.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 24 21:09)
Suknelė su obuoliais ir dangiški plaukai:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 24 22:34)
Geras piešinys
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 24 22:48)
:)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 24 23:39)
gerai ,kad musu mazhoji kva Nyka-Niliuna skaito,kad papaisho...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 25 10:09)
įspūdinga plaukų kupeta
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 25 13:59)
graziai sugalvota ir nupiesta:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 26 14:01)
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 02 16:59)
piešiniai tavo nuostabūs ..
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 06 16:11)
laaabai ilgos kojos, liux piešinėlis :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 07 23:28)
man tai irgi iskilo klausimas kurioje vietoje pas ja kojos susijungia :)
|
|
| |