| |
 |
1.
(2009 02 19 18:05)
kaip piligrimu vilkstine +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 19 18:13)
į mėgstamas:) nuotrauka kuri įdomi visom prasmėm:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 19 18:19)
+++++
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 19 18:49)
paslaptinga
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 19 18:58)
mistinis +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 19 19:07)
vaaauuu,,, super :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 19 20:41)
nais
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 19 21:33)
4,4
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 19 22:32)
tai kodėl gi žmogai su aureolėmis?
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 19 23:49)
10/ ryškinant ilgą laiką ir nemaišant tokie nutekėjimai būna dėl ryškalo nevienodo išsieikvojimo šviesiuose ir tamsiuose plotuose.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 20 00:08)
10/pazymeti sventaisiais
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 20 08:40)
oje, grazu
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 20 10:24)
yra šarmo
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 20 14:42)
Įdomiai atrodo, manu geriau būtų be viršutinių medzių, todėl 4,5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 20 14:45)
stipru, labai gerai!
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 20 14:51)
aga.. kazkokia man animacija primena is trumpametraziu bet nepamenu db..:) +5
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 20 14:55)
Liuks nuotrauka
atrodo kad gryžta iš pardatuvės :D
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 22 13:23)
Kazkodel pirma mintis buvo : "Uzkeikti vienuoliai ..." +5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 08 15:52)
19/ Panašiai ir man. Vienuoliai kaip tai asociavosi... ;-)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |