| |
 |
1.
(2009 02 10 20:03)
savotiskai...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 10 20:12)
Idomiai, 1-a tai isvis!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 10 20:25)
gražu , ir alyvuogės žalios dabar ant mano stalo...:))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 10 20:33)
Idomus darbai!
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 10 20:37)
Suvilioti, apverkti ir?...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 10 20:41)
...ir nudirti oda, gerai ja isdirbti ir pasisiuti pusta sijona...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 10 20:50)
nuostabus darbas;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 10 21:24)
tik vakar perskaičiau, kad G.Klimt buvo secesionizmo atstovas (jei teisingai perskaičiau)...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 10 21:28)
klimt klimt
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 10 21:31)
Taip G.Klimt
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 10 21:52)
jegaaa
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 10 23:15)
NA MAN TAI PAPAI GERIAUSIAI PATINKA, einu miegot, gal prisisapnuos.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 11 02:46)
+5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 11 02:47)
+5
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 11 06:52)
savita , įdomu ...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 11 08:29)
super :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 11 16:47)
климно-далиниизм
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 11 19:47)
kiek žiauroka, pirmoj nepatinka merginos ranka, kad taip jau labai vertikaliai nueina.. :) į akis labai krenta. 4
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 14 18:10)
21/ bet uz tai net dvi galvas parsinesa... :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 15 21:40)
+:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 15 09:03)
smagumynas :))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 03 29 12:37)
bravo
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 04 15 14:30)
Nuostabus darbai visi!
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 04 15 22:03)
EIK TU SAU. to dar nemačiau, PUIKU!!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 06 10 16:53)
Ka cia komentuoti cia ziureti reikia +5
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 07 13 17:19)
Judita
|
|
| |