Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Metanoja Ingrida Žilėnaitė    (2009 02 10 20:03)  
savotiskai...
 
 
2. Grazina Hartmann    (2009 02 10 20:12)  
Idomiai, 1-a tai isvis!
 
 
3. Sau    (2009 02 10 20:25)  
gražu , ir alyvuogės žalios dabar ant mano stalo...:))
 
 
4. Mindaugas Bernatonis    (2009 02 10 20:33)  
Idomus darbai!
 
 
5. Daina B.    (2009 02 10 20:37)  
Suvilioti, apverkti ir?...
 
 
6. Neringa Bagdoniene    (2009 02 10 20:41)  
...ir nudirti oda, gerai ja isdirbti ir pasisiuti pusta sijona...
 
 
7. Elzbieta Laurinavičiūtė    (2009 02 10 20:50)  
nuostabus darbas;)
 
 
8. radegunda    (2009 02 10 21:24)  
tik vakar perskaičiau, kad G.Klimt buvo secesionizmo atstovas (jei teisingai perskaičiau)...
 
 
9. Ramune M.S.    (2009 02 10 21:28)  
klimt klimt
 
 
10. Neringa Bagdoniene    (2009 02 10 21:31)  
Taip G.Klimt
 
 
11. Darius Jurevičius    (2009 02 10 21:52)  
jegaaa
 
 
12. SG    (2009 02 10 22:53)  
+
 
 
13. AM    (2009 02 10 22:58)  
+
 
 
14. R.K.D.    (2009 02 10 23:15)  
NA MAN TAI PAPAI GERIAUSIAI PATINKA, einu miegot, gal prisisapnuos.
 
 
15. Gytis    (2009 02 11 00:21)  
+
 
 
16. birute kurtinaitiene    (2009 02 11 02:46)  
+5
 
 
17. birute kurtinaitiene    (2009 02 11 02:47)  
+5
 
 
18. Petras T.    (2009 02 11 06:52)  
savita , įdomu ...
 
 
19. kva    (2009 02 11 08:29)  
super :)
 
 
20. julia iwo    (2009 02 11 16:47)  
климно-далиниизм
 
 
21. InDrė Bartašiūnaitė    (2009 02 11 19:47)  
kiek žiauroka, pirmoj nepatinka merginos ranka, kad taip jau labai vertikaliai nueina.. :) į akis labai krenta. 4
 
 
22. Neringa Bagdoniene    (2009 02 14 18:10)  
21/ bet uz tai net dvi galvas parsinesa... :)
 
 
23. Ramūnas Snarskis    (2009 02 15 21:40)  
+:)
 
 
24. Laura La    (2009 03 15 09:03)  
smagumynas :))
 
 
25. Olga Vaikas    (2009 03 29 12:37)  
bravo
 
 
26. Dovilė Gusevaitė    (2009 04 15 14:30)  
Nuostabus darbai visi!
 
 
27. Indrė    (2009 04 15 22:03)  
EIK TU SAU. to dar nemačiau, PUIKU!!
 
 
28. Ragana ir lietus    (2009 05 21 20:53)  
5
 
 
29. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 06 10 16:53)  
Ka cia komentuoti cia ziureti reikia +5
 
 
30. Vitas Zabita    (2009 07 13 17:19)  
Judita
 
 

Serijos
Taškai: 93
Vidurkis: 4.71
Vertino vartotojų:   40
Žiūrėta kartų:   2892
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20028
001717
1000 2
(balsai vėluoja viena para)