| |
 |
1.
(2009 02 10 17:52)
Kaip Tu puikiai dirbi. Šaunuolė :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 10 17:56)
Tikrai šaunuolė:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 10 18:41)
Organizavo masini pabegima :)))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 10 18:42)
gyvenimiška istorija:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 10 19:02)
smagiai
net priminė knygelę - "Panama labai graži", ten irgi vienas veikėjas su ratukais ir virvele :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 10 19:35)
superinis darbelis :) pasirodo net ir j/b gali būti spalvota :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 10 22:21)
Ančiukų naudai. Matau išgyveno visi trys... ;-)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 10 22:47)
Dar viena istorija:) Liuks +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 10 23:17)
fysnai+5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 11 00:31)
puiku +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 11 03:24)
linksma chebra, ir labai faina serija. veiksmas graziai vystosi.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 11 08:22)
oi Tu, vis ką nors sugalvoji :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 11 09:02)
Oi kaip liuks :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 11 09:54)
Nerealiai :)))))))))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 11 13:00)
Gera mintis, aš už paskutinę - gyvenkime draugiškai:D
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 11 13:00)
+5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 11 19:27)
neblogai , sekmes !
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 17 20:52)
patiko
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 17 23:24)
fine
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 25 15:34)
+5
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 05 31 03:19)
5 , užmigo žaisdamas ? :D
|
|
| |