| |
 |
1.
(2009 01 30 23:22)
Berlynas?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 30 23:30)
gera grafika :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 30 23:30)
Jo.. :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 30 23:31)
2: Ačiū... Turiu daugiau, bet negaliu įdėti :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 30 23:45)
Gerai atrodo :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 30 23:47)
uoga :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 30 23:53)
šauniai..
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 30 23:55)
labai gerai.. :)))) lelija
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 31 00:06)
+++
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 31 00:07)
gerai +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 31 00:07)
2,5,6,7,8: Pasikartosiu, bet ištiesu, didelis AČIŪ. Smagu žinoti, kad neveltui po tą Bundestago kupolą valandą šliaužiojau... :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 31 00:59)
11/ Neveltui, gavosi įdomi grafika nuotraukoje :)+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 31 01:37)
Neįsižeisk, bet mane tavo pavardė privertė nusišypsoti nepašaipiai :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 31 01:49)
Labai labai gerai!!!!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 31 02:20)
labai gražiai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 31 10:35)
13/ Kai dirbau medicinoj, mano pavardė labiau kėlė susirūpinimą. ;)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 31 12:14)
gražu
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 31 12:38)
geraij...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 31 13:14)
Balansas
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 31 16:00)
gerai taip pamatyta
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 31 16:26)
petakas
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 31 23:23)
dailiai pakabinta :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 31 23:23)
grįžau prabalsuot :DDDD sėkmės :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 01 31 23:39)
24\ AČIŪ !!!:) Taip pat, ir visiems kitiems balsavusiems už šią nuotrauką.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 02 01 00:32)
...petakas be abejoniu...
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 02 01 17:53)
faina
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 02 01 18:29)
o liuks
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 02 05 07:51)
fine
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 02 20 02:15)
puikiai atlikta! +
|
|
| |