| |
 |
1.
(2007 06 14 19:19)
Slapia,grazu :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 06 14 19:37)
Po lietaus isryskeje kito matavimo zenklai.lux
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 06 14 19:52)
lux !+5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 06 14 20:25)
+5, bet tik uz pirma serijos darba. Kitu tarkim as nemaciau.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 06 14 20:27)
supratau :))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 06 14 20:27)
Man irgi pirmas labiausiai :) +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 06 14 20:34)
irgi kazkas naujo...+...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 06 14 21:21)
pirma geriausiai. 5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 06 14 21:25)
labai patiko :) 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 06 14 21:31)
aga, pirma...! :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 06 14 21:34)
...indomios...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 06 14 21:42)
čia būta fūros
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 06 14 21:43)
:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 06 14 21:46)
gal ir ne vienos per dieną:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 06 14 21:58)
patinka labai. puiku
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 06 14 22:16)
1,2 taip, trecia jau nelabai
pasienis?
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 06 14 22:26)
ne, čia Panevėžio m. ,viena iš gamyklos teritorijų,gavau dar "pipirų"kad fotografuoju :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 06 14 22:40)
skaitau...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 06 14 22:42)
ir kaip sekasi skaityti martynas vidzbelis :)?
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 06 15 00:39)
Geros, pirma ypac
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 06 15 07:53)
shaunuole
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 06 15 09:28)
Ką gi:) Visi balsuojam už pirmą:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 06 15 09:30)
uzh serija.pavienes taip nesizhiuretu.
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 06 15 09:46)
patiko...
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 06 15 12:08)
uz pirma ir pavadinima! :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 06 15 12:18)
+5
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 06 15 14:52)
Puikus darbas!
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 06 15 23:05)
Šauniai...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
31.
(2007 06 18 12:15)
dėkui visiems žiūrėjusiems ir veruinusiems :)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2007 06 20 18:24)
+5 už pirmąją
|
|
| |
| |
 |
33.
(2007 10 06 18:43)
liuksiskai+5
|
|
| |
| |
 |
34.
(2007 10 31 22:22)
JĖĖĖĖĖ
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 08 31 20:26)
Vienintelę pasilikai 3 pagaliukų, matyt, ji tau kažką reiškia...
|
|
| |