| |
 |
1.
(2009 01 27 23:35)
vaikis ;] dailiom akim ;]
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 27 23:37)
o, rodos, toks mielas ir nekaltas kūdikėlis :))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 27 23:38)
kukurica :)
(taip Cekijoj vadinamas virtas kukuruzas):)+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 27 23:42)
2./ Rodos, Gintarai... rodos...
O siaip, Gintarai, maciau pro langa savo vel prifotkinai neblogu kalnu :) ech kalnai
3./ Niam
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 27 23:45)
4/ aha, dar nieko neužstatė priešais mano langą, tai matos po truputį :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 28 00:01)
o, vėl Zajac'iškos spalvos, tink (-:
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 28 00:12)
jegiskai l. patiko
+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 28 01:55)
saldainiai vs kukurūzas... laimi fotografas
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 28 02:31)
3ajac is back :) good.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 28 07:15)
ojojoj kaip gerai :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 28 08:44)
Nikitos anukas :)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 28 09:52)
labai gerai :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 28 11:48)
8./ Gera mintis haha... burnoje kukuruzas rankoje saldainis ir taip pagaunamas vaiko zvilgsnis... ir dideles akys taip gaunas :))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 28 19:42)
ou je, labadien.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 28 20:19)
gerulis kukuruzas :) +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 28 20:53)
grauži kukurūzą?:) Ir pas mus augino juos Chruščiovas, neužaugdavo, bet visvien buvo skanūs:)))+
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 28 21:57)
15./ O!
17./ As ne :) Bet Chrusciovas buvo inovatyvus zmogus, pripazinkit... Kaip Zuokas...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 28 22:30)
5 labai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 29 22:59)
liux
|
|
| |