| |
 |
1.
(2009 01 25 19:32)
Kaip lemputes
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 25 19:36)
gražu
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 25 19:39)
Man patinka tokios..+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 25 19:57)
Ir man patinka.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 25 20:00)
kaip deimanciukai spindi :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 25 20:01)
maciau ir as siandien ta lietu, tik fotiko po ranka neturejau :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 25 20:02)
kadangi žinau, jog DJ daug geriau išnaudojo šitą dalyką, tai mane toks vaizdelis nelabai žavi ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 25 20:22)
5/ gražus palyginimas
būtent tas spindesys ir traukia akį
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 25 20:27)
tai pasaulis vaiko akimis
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 25 20:32)
je
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 25 22:08)
ne kartą ir aš norėjau taip pagaut, bet neišėjo... todėl - pitakas
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 25 22:15)
gražiai švyti...:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 25 23:18)
Taip
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 26 08:43)
Labai mielas vaizdas
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 26 13:07)
:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 26 13:23)
Galvojau, kad kalėdinę girliandą pakabinai.. ;-)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 26 14:09)
Sakyčiau - žiburėliai :) Labai+
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 26 16:19)
gražiai žiba :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 26 18:30)
gražiai..
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 26 19:18)
tiesiog švyti
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 27 23:43)
Gražiai pasipuošta.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 28 20:36)
žiemos lietus yra nuostabus: kiek žiburėlių prikabino:)+
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 29 15:03)
Puikiai +5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 31 12:36)
NORIU ANT DESKTOP'O UŽSIDĖT!!!
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 02 01 11:54)
Žvaigždutės :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 02 02 16:18)
kaip jonvabaliai :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |