| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 24 10:58)
Švelnu, veikia kaip relanium
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 24 11:12)
puikumėlis
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 24 11:58)
Šauniai..
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 24 12:13)
matau, kad jau visi gyvena vasara, pasiilgo spalvų:))) +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 24 12:17)
Labai teigiamas emocijas sukelia ši fotografija
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 24 12:55)
aha
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 24 13:48)
ta nefokuse vidury gėlytė truputi nelabai, bet pieva graži
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 24 14:17)
toke niure diena net nuotaika pakele :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 24 14:35)
Smagiai spalvota :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 24 14:58)
sapnuoju? :) gražūs perėjimai :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 24 16:48)
...grožiai...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 24 20:27)
kokios nuotabios rugiagėlės ;)
puiku
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 24 20:51)
Fokusavimo sprendimas idomus.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 24 22:46)
labai gražiai mėlynuoja :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 24 22:48)
grazu ir vasara kvepia,5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 06 01 17:47)
+5
|
|
| |