| |
 |
1.
(2009 01 21 20:49)
Man tai cia groja...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 21 21:00)
žiūrisi
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 21 21:02)
man irgi groja :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 21 21:19)
Veiksmas pulsuoja iš fotkės!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 21 21:28)
įdomiai..
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 21 21:43)
taikliai
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 21 22:07)
tinka +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 21 22:38)
Sis darbas kogero nepasieks KUDROS virsunes, bet mano akimis jis tikrai geras...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 21 23:12)
gali ir pasiekti, jeigu pasistengsim. man irgi patinka. dinamiskas.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 21 23:13)
dar idomu, kiek ant ko cia uzdeta
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 21 23:20)
nieko čia niekur neuždėta :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 21 23:26)
tada isvis puiku
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 22 02:16)
gera
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 22 08:36)
oi, kaip faina. labai mėgstu tokias
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 22 08:41)
faina
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 22 12:51)
jup
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 22 13:15)
gera
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 09 26 02:14)
patiko
|
|
| |