Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Raktas    (2009 01 19 20:47)  
pavadinimas nesveikai tinka kadrui.
 
 
2. GintarasM    (2009 01 19 21:00)  
kažkaip kirto per dūšią...
stipru
 
 
3. Greta. M    (2009 01 19 21:04)  
graziai
 
 
4. Rita Jakucevičiūtė    (2009 01 19 21:11)  
aga, pavadinimas tikrai gerai ižvelgtas..
 
 
5. Zenonas Urbonavičius    (2009 01 19 21:46)  
Neskubėkim dar +
 
 
6. Kristijonas Tumas    (2009 01 19 21:52)  
grazi akimirka...
 
 
7. Mindaugas Dryža    (2009 01 19 22:13)  
gerai
 
 
8. AM    (2009 01 19 22:17)  
+5
 
 
9. Evaldas Činga    (2009 01 19 22:20)  
Stipriai
 
 
10. Raimonda Sutkuvienė    (2009 01 19 22:22)  
+5 aha
 
 
11. Valentinas Pečininas    (2009 01 19 22:52)  
Mislingai +
 
 
12. Romas Kanapeckas    (2009 01 19 23:18)  
Amzino lekimo stabdymui
 
 
13. Raimondas Kuliavas    (2009 01 19 23:39)  
Labai... Su mintimi... :)
 
 
14. skarbonke    (2009 01 20 00:59)  
vien už užvadinimą galima pliuspenkis išpiešt (-:
ale koks papiktins priekinis ir antras planas - pasišiaušę konkretnai
 
 
15. Donatas Guzevicius    (2009 01 20 02:20)  
užkabino
+5
 
 
16. JP    (2009 01 20 11:19)  
gerai
 
 
17. Rolandas Butkevičius    (2009 01 20 12:12)  
teisingas kadras ..
 
 
18. Gaziulka    (2009 01 20 13:42)  
vien uz priekini ir galini plana +++ siaip viskas man cia puikiai: ir pavadinimas, ir kompozcija, ir siuzetas, sviesa
 
 
19. Imantas    (2009 01 20 14:17)  
sita gera :) sutinku kad pas savus... senukai juk ir is anksto pirkdavo sau vieta kapams... ir prizuredavo jau kai pasendavo savo kapaviete. idomus ritualas...
 
 
20. Mindaugas Buivydas    (2009 01 20 15:30)  
Kadras gražus
 
 
21. radegunda    (2009 01 20 16:55)  
5
 
 
22. Kęstutis Šimatonis    (2009 01 20 18:00)  
gilu
 
 
23. Gedas    (2009 01 20 20:49)  
tikrai geras darbas,TIKRAI !
 
 
24. Ramūnas Snarskis    (2009 01 20 21:10)  
vienišopasivaikščiojimas
 
 
25. Vytautas G    (2009 01 21 14:43)  
puiki foto +
 
 
26. Rash    (2009 01 21 15:39)  
Ish leto, zingsnis po zingsnio, o kur skubet +
 
 
27. saulius saladunas    (2009 01 21 18:54)  
pagal foto gramatika . gerai !
 
 
28. Rūta Rylaitė    (2009 01 27 15:08)  
visuma su pavadinimu...puikiai..
 
 
29. Ragana ir lietus    (2009 01 27 21:16)  
cia taikliai .pavadinimas geras prieskonis irgi
 
 
30. Raminta    (2009 01 28 14:50)  
Festina lente...
+
 
 
31. Gytis    (2009 01 28 15:17)  
Puikiai! Geri tavo darbai.. 5
 
 

Kita
Taškai: 91
Vidurkis: 4.47
Vertino vartotojų:   51
Žiūrėta kartų:   2050
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
03223
6021019
0001 3
(balsai vėluoja viena para)