| |
 |
1.
(2009 01 19 20:47)
pavadinimas nesveikai tinka kadrui.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 19 21:00)
kažkaip kirto per dūšią...
stipru
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 19 21:04)
graziai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 19 21:11)
aga, pavadinimas tikrai gerai ižvelgtas..
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 19 21:46)
Neskubėkim dar +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 19 21:52)
grazi akimirka...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 19 22:13)
gerai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 19 22:20)
Stipriai
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 19 22:22)
+5 aha
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 19 22:52)
Mislingai +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 19 23:18)
Amzino lekimo stabdymui
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 19 23:39)
Labai... Su mintimi... :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 20 00:59)
vien už užvadinimą galima pliuspenkis išpiešt (-:
ale koks papiktins priekinis ir antras planas - pasišiaušę konkretnai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 20 02:20)
užkabino
+5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 20 11:19)
gerai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 20 12:12)
teisingas kadras ..
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 20 13:42)
vien uz priekini ir galini plana +++ siaip viskas man cia puikiai: ir pavadinimas, ir kompozcija, ir siuzetas, sviesa
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 20 14:17)
sita gera :) sutinku kad pas savus... senukai juk ir is anksto pirkdavo sau vieta kapams... ir prizuredavo jau kai pasendavo savo kapaviete. idomus ritualas...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 20 15:30)
Kadras gražus
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 20 18:00)
gilu
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 20 20:49)
tikrai geras darbas,TIKRAI !
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 20 21:10)
vienišopasivaikščiojimas
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 21 14:43)
puiki foto +
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 01 21 15:39)
Ish leto, zingsnis po zingsnio, o kur skubet +
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 01 21 18:54)
pagal foto gramatika . gerai !
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 01 27 15:08)
visuma su pavadinimu...puikiai..
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 01 27 21:16)
cia taikliai .pavadinimas geras prieskonis irgi
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 01 28 14:50)
Festina lente...
+
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 01 28 15:17)
Puikiai! Geri tavo darbai.. 5
|
|
| |