| |
 |
1.
(2008 12 28 04:46)
Grazus darbai... Tiktais uogos visiems :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 12 28 12:15)
šito man vis negana.
taippp jausmingai tu čia.
užburia. įtraukia į save šis darbas.
to-bu-la.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 12 28 12:47)
Love is Noise
gerai +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 12 28 12:51)
lyg smėliu išteptu krauju užpustomas veidas....labai stipru
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 12 28 14:09)
jejjjjej
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 12 28 14:52)
xe deks marija :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 12 28 14:52)
ir kitom tamstom kad patiko ar sudomino :) deks ir
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 12 28 22:23)
gerą stilių pagavai
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 12 29 01:56)
:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 12 30 22:56)
jei dar suprasciau kas ten parasyta...:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 02 19:42)
4/pritariu;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 04 21:53)
čia gražu
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 04 21:56)
tik pavadinimas kažkaip keistai kertasi
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 18 00:20)
:) maybe
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 05 19:51)
Jūsų darbai n e p a k a r t o j a m i!
|
|
| |