Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Kafkis    (2008 12 28 04:46)  
Grazus darbai... Tiktais uogos visiems :)
 
 
2. Ieva Žemaitaitytė (Vytuvienė)    (2008 12 28 10:35)  
++
 
 
3. Marija Vainilavičiūtė    (2008 12 28 12:15)  
šito man vis negana.
taippp jausmingai tu čia.
užburia. įtraukia į save šis darbas.

to-bu-la.
 
 
4. Gabrielė Ku    (2008 12 28 12:47)  
Love is Noise
gerai +
 
 
5. Kriste P.    (2008 12 28 12:51)  
lyg smėliu išteptu krauju užpustomas veidas....labai stipru
 
 
6. Vaida Virbickaite    (2008 12 28 14:09)  
jejjjjej
 
 
7. ed'garas andriūnas    (2008 12 28 14:52)  
xe deks marija :)
 
 
8. ed'garas andriūnas    (2008 12 28 14:52)  
ir kitom tamstom kad patiko ar sudomino :) deks ir
 
 
9. Hermis Preikštas    (2008 12 28 22:23)  
gerą stilių pagavai
 
 
10. ed'garas andriūnas    (2008 12 29 01:56)  
:)
 
 
11. Vitas Zabita    (2008 12 30 22:56)  
jei dar suprasciau kas ten parasyta...:)
 
 
12. Dange Girdvainyte    (2009 01 02 19:42)  
4/pritariu;)
 
 
13. z e g n a    (2009 01 04 21:53)  
čia gražu
 
 
14. z e g n a    (2009 01 04 21:56)  
tik pavadinimas kažkaip keistai kertasi
 
 
15. Žaneta    (2009 02 18 00:20)  
:) maybe
 
 
16. Indrė    (2009 03 05 19:51)  
Jūsų darbai n e p a k a r t o j a m i!
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 84
Vidurkis: 4.77
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   2297
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00008
300312
0001 8
(balsai vėluoja viena para)