| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 12 23 17:01)
patiko :)
tokia ritmiška foto gavos
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 12 23 17:07)
1/2/3 dekui
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 12 23 18:01)
ger y
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 12 23 18:02)
o , o jei nukirpus viršutinį šviestuvą?
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 12 23 18:09)
7/ man ji reikejo geriau paimti, dbar nekaip atrodo
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 12 23 18:53)
grafiškai
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 12 23 19:41)
Puikiai ziurisi...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 12 23 21:14)
graziai ziuris
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 12 24 00:14)
graziai isejo. :) pritariu kazka, del svietuvo :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 12 24 00:16)
geras+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 12 24 08:07)
gera
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 12 24 08:59)
Jeigu butu pavyke "pagauti" tas figuras desiniau, ties sviesesnemis kolonomis, butu isvis puikiai... Bet ir dabar geras kadras
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 12 24 12:16)
kolonos labai žaismingai čia paišosi, sakyčiau geras fotografavimo kampas, apšvietimas ir sukomponuota puikiai
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 12 24 14:10)
gera :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 04 22 13:54)
Smagi foto, žiūrisi 5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 12 10 15:26)
+++++
į mėgstamas.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 09 04 11:48)
Roma - puiku
|
|
| |