| |
 |
1.
(2008 12 14 22:17)
ziuris gerai
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 12 14 22:27)
Iš tiesų vibruoja :))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 12 14 22:48)
gerai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 12 14 23:02)
stebuklai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 12 15 00:14)
fain
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 12 15 00:17)
ooooh! kaip gerai medžai priešinasi srautui...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 12 15 01:05)
gėris :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 12 15 01:33)
patiko
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 12 15 03:34)
Reiktu Jums griszti i kitus amzius ir tapypi senuju olandu maniera....Siulau teptuka!
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 12 15 08:47)
banguota
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 12 15 12:27)
Įdomiai, + Tik šiukšlių galėtu ir nebuti :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 12 15 13:46)
9/ būtų įdomu pabandyti... :)
11/ Valentinai, čia tokia fotomedžiaga... Labai sena. Man asmeniškai netrukdo, netgi savotišką prabėgusio laiko prieskonį duoda.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 12 15 16:30)
ui....negi ir Vilniui jau gresia potvynio pavojus kaip kad Venecijai?:) man toks jausmas susidarė, kad po vandeniu banga nuplauti taikomasi miestą:)
puiku
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 12 15 17:15)
net oras vibruoja (tie juodi taškeliai tai išduoda)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 12 15 19:42)
kas cia gero smegenu vibracija ir tiek
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 12 20 21:23)
Savotiškai įdomiai, pažiūrėjau ir patiko tie sudvejinimai, sutrejinimai +
|
|
| |