Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. G.S.    (2008 12 08 12:53)  
idegt suspejo peciai ir skruostai a kryzes nera
 
 
2. geriuArbata    (2008 12 08 12:54)  
yes!
 
 
3. GintarasM    (2008 12 08 12:56)  
smagu matyt smagiai nusiteikusius :)
 
 
4. manau nesvarbu    (2008 12 08 12:58)  
visada smagu matyti besišypsančius veidus :)
 
 
5. Pijus Vyčas    (2008 12 08 13:00)  
Nesuvaidinta emocija..
 
 
6. Ignas Vitkauskas    (2008 12 08 13:02)  
liux... manau seneliams dzin, krize ar ne. jie kaip seno taip ir sens. tai ko jiems liudet, jie dar neto mate :D
 
 
7. *    (2008 12 08 14:34)  
:)
 
 
8. i'm not here    (2008 12 08 15:44)  
Pakėlė nuotaiką :D
 
 
9. Saulius B.    (2008 12 08 16:57)  
labai nuosirdus portretukas... kaip is tu GERU laiku :)
 
 
10. Mindaugas Buivydas    (2008 12 08 17:26)  
Stiprus portretas. 5
 
 
11. Miau    (2008 12 08 18:56)  
Surikas toks
 
 
12. zavas    (2008 12 08 19:54)  
nerealus portretas, vienas geriausiu kokiu maciau paskutiniu metu, sukele geras emocijas:) 5 ir i megstamas
 
 
13. DaivaRide    (2008 12 08 22:08)  
seneliai visus amžius burba, kad blogas gyvenimas :) (dažniausiai)... o dabar taip malonu pamatyti tokį džiugų veidelį ;)) ech...kas tos krizės, kai gyvenimas trumpas ;)) 5 su malonumu dedu :)
 
 
14. Marijus *Bružila    (2008 12 09 08:30)  
taip klasishkai grazhu
 
 
15. Zajac    (2008 12 09 10:06)  
kaledinis portretas :) fain
 
 
16. aišiaipsau    (2008 12 09 10:12)  
ziurejimas i sia foto veikia kaip rytine kava
 
 
17. Simonas Valatka    (2008 12 09 11:15)  
teigiamas personažas.
 
 
18. Quintas    (2008 12 09 12:29)  
krizes metu nieks nesijuokia. visi krizena: kri krik kriz :)
 
 
19. špokas    (2008 12 09 20:27)  
geras diedukas is zonos neseniai isleido saule pamate po 30 metu sedejimo smile'as iki ausu isdygo.."D siaip geria daug, uz 4 taj neapsimoka su juo lakt.. perki buteli brendzio taj isgeri tik trecdali..pize pize..":DD
 
 
20. Greta Okaitė    (2008 12 10 22:55)  
pozityvi ; )
 
 
21. Rolandas Butkevičius    (2008 12 11 19:02)  
gerai pensininkam Lietuvoj.. dirbt nereikia.. gyvenk ir žveng..
 
 

Portretas
Taškai: 80
Vidurkis: 4.75
Vertino vartotojų:   31
Žiūrėta kartų:   2661
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00115
100714
0001 1
(balsai vėluoja viena para)