| |
 |
1.
(2008 12 08 12:53)
idegt suspejo peciai ir skruostai a kryzes nera
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 12 08 12:54)
yes!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 12 08 12:56)
smagu matyt smagiai nusiteikusius :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 12 08 12:58)
visada smagu matyti besišypsančius veidus :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 12 08 13:00)
Nesuvaidinta emocija..
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 12 08 13:02)
liux... manau seneliams dzin, krize ar ne. jie kaip seno taip ir sens. tai ko jiems liudet, jie dar neto mate :D
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 12 08 15:44)
Pakėlė nuotaiką :D
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 12 08 16:57)
labai nuosirdus portretukas... kaip is tu GERU laiku :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 12 08 17:26)
Stiprus portretas. 5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 12 08 18:56)
Surikas toks
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 12 08 19:54)
nerealus portretas, vienas geriausiu kokiu maciau paskutiniu metu, sukele geras emocijas:) 5 ir i megstamas
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 12 08 22:08)
seneliai visus amžius burba, kad blogas gyvenimas :) (dažniausiai)... o dabar taip malonu pamatyti tokį džiugų veidelį ;)) ech...kas tos krizės, kai gyvenimas trumpas ;)) 5 su malonumu dedu :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 12 09 08:30)
taip klasishkai grazhu
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 12 09 10:06)
kaledinis portretas :) fain
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 12 09 10:12)
ziurejimas i sia foto veikia kaip rytine kava
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 12 09 11:15)
teigiamas personažas.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 12 09 12:29)
krizes metu nieks nesijuokia. visi krizena: kri krik kriz :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 12 09 20:27)
geras diedukas is zonos neseniai isleido saule pamate po 30 metu sedejimo smile'as iki ausu isdygo.."D siaip geria daug, uz 4 taj neapsimoka su juo lakt.. perki buteli brendzio taj isgeri tik trecdali..pize pize..":DD
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 12 10 22:55)
pozityvi ; )
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 12 11 19:02)
gerai pensininkam Lietuvoj.. dirbt nereikia.. gyvenk ir žveng..
|
|
| |