| |
 |
1.
(2007 05 27 22:48)
Taip... Labai.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 05 27 23:15)
liubitelius?
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 05 27 23:21)
MJ: uj ne..
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 05 27 23:27)
pasiduodu tada...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 05 28 00:31)
mhm. !!!!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 05 28 09:23)
MJ: cyfra.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 05 28 10:11)
patiko
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 05 28 10:26)
grazu
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 05 28 11:17)
Patiko, taip kažkaip hipnotizuojančiai veikia, nežinau kodėl:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 05 28 15:57)
Nuostabi kažkuo (:
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 05 28 22:31)
jega,Mindaugai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 05 29 00:19)
malonu matyt po savo kukliom fotografijom, Dariau:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 05 29 00:33)
bajeristas:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 05 29 03:07)
Jega! XOT ! :D
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 05 29 08:59)
:):)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 05 29 08:59)
:):)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 06 30 23:24)
idomus rakursas, geros spalvos :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 20 03:18)
Ka tas balandis vandeny daro? :) Ar cia manoji vaizduote labai jau laki? ;)
|
|
| |