| |
 |
1.
(2008 11 17 07:02)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 11 17 07:07)
aga, tikrai gerai atrodo :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 11 17 07:09)
Meistras
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 11 17 10:09)
grazhi perpektyva
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 11 17 11:09)
man tas rėmas nelabai, bet šiaip patinka
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 11 17 14:26)
Taip
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 11 17 15:03)
Rėmas ir man nelabai, o pats kadras - gražus
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 11 17 16:20)
kadras tai fantastiškas, nuostabi jaukuma jame ir ramybė, o rėmelis netinkamas
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 11 17 18:15)
mistika ir ramybe kadras dvelkia
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 11 17 20:17)
gražu. vieta įdomi.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 11 18 01:18)
nuostabiai mediatyvu;
norėtųsi didelio didelio
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 11 21 23:34)
įdomu, gražu
|
|
| |