| |
 |
1.
(2008 11 13 11:16)
:)))) geras pradžiamokslis
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 11 13 11:30)
čia tai bent momentas pagautas :)
ale arši panelė pasitaikė...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 11 13 11:31)
Gerai ikale i sikna, kaip strele nuruko
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 11 13 11:48)
kas sekantis?:)+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 11 13 12:50)
:)))))) gerai čia!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 11 13 14:28)
zemai skrenda, matyt pries lietu :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 11 13 16:06)
Patiko momentas.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 11 13 17:22)
Kur ziuri Paulauskas?
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 11 13 18:39)
rasizmas! išspyrė, nes juodas...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 11 13 23:32)
:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 11 14 00:40)
:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 11 14 01:55)
:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 11 14 10:22)
Paukščiuko gaila... :) +
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 11 18 03:27)
Eina ss.. au xD
|
|
| |