Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Evaldas Činga    (2008 11 13 11:16)  
:)))) geras pradžiamokslis
 
 
2. GintarasM    (2008 11 13 11:30)  
čia tai bent momentas pagautas :)
ale arši panelė pasitaikė...
 
 
3. Spallva    (2008 11 13 11:31)  
Gerai ikale i sikna, kaip strele nuruko
 
 
4. Marijus *Bružila    (2008 11 13 11:37)  
:)
 
 
5. Gintaras Vitulskis    (2008 11 13 11:48)  
kas sekantis?:)+
 
 
6. Tadas Milinis    (2008 11 13 12:50)  
:)))))) gerai čia!
 
 
7. Vytautas G    (2008 11 13 14:28)  
zemai skrenda, matyt pries lietu :)
 
 
8. l    (2008 11 13 16:06)  
Patiko momentas.
 
 
9. Флагвамвчaйку    (2008 11 13 17:22)  
Kur ziuri Paulauskas?
 
 
10. Tadas Šlajus    (2008 11 13 18:39)  
rasizmas! išspyrė, nes juodas...
 
 
11. Gedas    (2008 11 13 23:32)  
:)
 
 
12. Adomas Svirskas    (2008 11 14 00:40)  
:)
 
 
13. hideo    (2008 11 14 01:55)  
:)
 
 
14. Rolandas Replevičius    (2008 11 14 10:22)  
Paukščiuko gaila... :) +
 
 
15. Quintas    (2008 11 18 03:27)  
Eina ss.. au xD
 
 

Tema
Taškai: 80
Vidurkis: 4.60
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   2914
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00016
103118
0111 3
(balsai vėluoja viena para)