| |
 |
1.
(2008 10 18 21:40)
o, labai smagu, Vilnius gerai matyti, beveik galima mintimis klaidžioti po gatves:)
o kalnai kuriame čia rajone?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 18 21:42)
smagu, grazu:) tai kolega vis skraidote?:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 18 21:42)
smagu, grazu:) tai kolega vis skraidote?:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 18 21:42)
1/ Na, Vilnius ne taip gerai, kaip noretusi, bet lango man neleido atsidaryt ;) Austrija, pakeliui is Nicos i Viena.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 18 21:43)
ale geras darbas pas jumi-keliauti
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 18 21:55)
2/5/ ne darbas siuo atveju ;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 18 22:06)
Įspūdinga, ar ne laikas pagalvoti apie specialaus adapterio (iliuminatoriui) įsigijimą :D
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 10 18 22:07)
super !
pavydetina kokybe per iliuminatoriu :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 18 23:07)
super :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 18 23:28)
Gaunasi,kad kaip ir visi skraidom ..ar iliuminatorius ar monitorius
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 19 03:11)
patiko:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 19 03:38)
aciu visiems.
11/ Ernesta, teletiltas in action? Having timeout as well ;)?
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 10 19 11:54)
koks išsiskėtęs rupūžiokas pirmoje:)))+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 19 12:45)
nesitikėjau Vilnių pamatyt pabaigoj :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 19 13:24)
14/ sumeciau pedas :P
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 19 15:05)
Zemlia uliminiatore :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 19 15:25)
16/ idek kokia foto, apgraushim ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 10 19 15:39)
visos puikios, bet slidineti dar nera kur..+
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 10 19 16:19)
geri vaizdai :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 19 19:57)
Malkas ziemai ruosiu, ner kada :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 10 20 11:16)
a mne litat achota :D
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 10 20 13:20)
Kalnai tai tikrai super įspūdingi ir vien už juos +5.
|
|
| |