Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Zabriskie Point, Death Valley, US and A, 05/2008Feast of Love & Life in Death Valley (N-12)To Pink Floyd and eternal love ;)

 
1. AM    (2008 10 03 08:58)  
super+
 
 
2. Algirdas Juška    (2008 10 03 11:26)  
Gera +
 
 
3. AGU    (2008 10 03 11:34)  
Kaip visada be galo gražu :)
 
 
4. Rolandas Replevičius    (2008 10 03 12:10)  
Nerealūs kalnai, tik gal apačios norėtūs kiek daugiau matyt, kad jie dar labiau akcentuotųsi... +
 
 
5. JP    (2008 10 03 12:25)  
tikras mirties slėnis,gyvybės nei ženklo...
 
 
6. Miglė B.    (2008 10 03 12:40)  
žavu.
 
 
7. GintarasM    (2008 10 03 12:53)  
:)
 
 
8. Ramūnas L.    (2008 10 03 13:06)  
vat kaip
 
 
9. skarbonke    (2008 10 03 13:59)  
o kaip
 
 
10. Elena    (2008 10 03 14:19)  
+++ :)
 
 
11. myntonas    (2008 10 03 17:34)  
Aš nemoku fotografuoti kalnų. Man jie išeina plokšti ir bedydžiai, be jokios perspektyvos. Todėl jų ir stengiuosi nedėti peržiūrai. Bet ką aš čia apie save. O šis kadras - tikslus.
 
 
12. Daiva Kielė    (2008 10 03 17:42)  
labai gražu
 
 
13. Petras T.    (2008 10 03 17:43)  
OHO !
 
 
14. Mindaugas Bernatonis    (2008 10 03 18:15)  
JUMP!
 
 
15. cruxman    (2008 10 03 18:37)  
11 / Reikia per daug neatitraukinėti, kad daug dangaus liktų, ir negult prie žemės taip pat. Šiaip čia labiau dykuma, negu kalnai. Antra karščiausia vieta Žemėje. Aplenkėm - nevažiavom.
 
 
16. J.M.    (2008 10 03 18:55)  
gražu...
 
 
17. Walldis    (2008 10 03 18:56)  
Jo ..... kalnai lieka kalnais ....
 
 
18. Sidabra    (2008 10 03 19:02)  
Duketas gyvenimas Mirties Slenyje :))))))))
 
 
19. Sidabra    (2008 10 03 19:03)  
Dulketas*
 
 
20. Romas Šarakauskas    (2008 10 03 20:13)  
gerai;
 
 
21. Mindaugas Dryža    (2008 10 03 20:36)  
+
 
 
22. Vida    (2008 10 03 22:16)  
Virsu pakirpciau...kalnai ispudingi...;)+
 
 
23. Miau    (2008 10 04 10:54)  
siamiski atspalviai
 
 
24. Bebras    (2008 10 04 11:12)  
Kodel mirties, juk fotografai vos ne ten gyvena :)
 
 
25. Juozas Merčaitis    (2008 10 04 11:30)  
Dekinga vieta gamtos fotografui...+
 
 
26. saulė    (2008 10 04 12:26)  
įspūdingai!
 
 
27. Sidabra    (2008 10 04 14:14)  
24/ ne tik fotografai,uzklikink ant "Feast of Love & Life in Death Valley" po nuotrauka,pamatysi kas dar ten "gyvena" ;)
 
 
28. Kriste P.    (2008 10 05 17:24)  
puikiai kontrastuoja dangaus sūkuriukai su kalnų ornamentika
 
 
29. cruxman    (2008 10 06 01:00)  
27 / Nu bet toks gyvenimas žavingas tik filmuose, o iš tikro bjauru voliotis ant pieskŲ!
 
 

Gamta
Taškai: 76
Vidurkis: 4.83
Vertino vartotojų:   27
Žiūrėta kartų:   2032
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00006
100414
0001 1
(balsai vėluoja viena para)