Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Justinas Krisiūnas    (2008 09 17 11:23)  
turetu pakilti tarp geriausu,puikus darbas
 
 
2. aidas a .    (2008 09 17 11:34)  
Tokia labai rami viecike po ta pastoge.
 
 
3. GintarasM    (2008 09 17 11:35)  
geras kadras
 
 
4. Danielius    (2008 09 17 11:57)  
,,,FAINS !+
 
 
5. Vilma    (2008 09 17 12:15)  
ramantcika... +
 
 
6. Kriste P.    (2008 09 17 12:16)  
nuostabus jausmas bežiūrint, lyg sapnas koks padvelkė:)
 
 
7. Lota    (2008 09 17 12:22)  
5
 
 
8. Inga Jankauskaitė    (2008 09 17 12:55)  
na va...jau ir žiemos vaizdeliai pradejo eiti ...:s brrrr :)
 
 
9. O.S.    (2008 09 17 13:28)  
mazoje pagalvoje kad ziema :)))
 
 
10. Darius Prietema    (2008 09 17 15:25)  
ideali vieta. +
 
 
11. Walldis    (2008 09 17 16:08)  
Neblogai ... +4.5
 
 
12. Ramūnas L.    (2008 09 17 16:08)  
einu traukt savo Šatriją...
 
 
13. Danas Macijauskas    (2008 09 17 16:12)  
2.5D :) 4.5b :P
 
 
14. Daiva Kielė    (2008 09 17 20:26)  
apgaulinga foto, mažoje galvojau žiema...:)patiko
 
 
15. \\\    (2008 09 17 20:26)  
labai, labai..
 
 
16. Mindaugas Dryža    (2008 09 17 22:37)  
labai patiko!
tik idomu kiek cia su PS pazaista?
 
 
17. AM    (2008 09 17 23:08)  
+:)+
 
 
18. Petras T.    (2008 09 18 07:25)  
geraY
 
 
19. Robis    (2008 09 18 08:03)  
patink...
 
 
20. Rolandas Butkevičius    (2008 09 18 10:30)  
liuks šita..
 
 
21. Bebras    (2008 09 18 10:37)  
atrodo kaip ziema, tokios verta ir butu laukt :)
 
 
22. Hermis Preikštas    (2008 09 18 10:39)  
ryškus objektas ir tolimesni švelnūs pustoniai visada gerai žaidžia
 
 
23. Vytautas G    (2008 09 18 11:09)  
16 - manau pazaista nemazai, taciau sutinku kad foto graziai ziurisi.

duociau 5-tuka, ale kad negaliu :)))))))))
 
 
24. zenza    (2008 09 24 15:10)  
vos ne IR. fainos antro plano linijos...kaip bangos.
 
 

Gamta
Taškai: 76
Vidurkis: 4.69
Vertino vartotojų:   33
Žiūrėta kartų:   2098
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00033
101612
0013 3
(balsai vėluoja viena para)