| |
 |
1.
(2008 09 17 11:23)
turetu pakilti tarp geriausu,puikus darbas
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 09 17 11:34)
Tokia labai rami viecike po ta pastoge.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 09 17 11:35)
geras kadras
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 17 11:57)
,,,FAINS !+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 17 12:15)
ramantcika... +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 09 17 12:16)
nuostabus jausmas bežiūrint, lyg sapnas koks padvelkė:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 17 12:55)
na va...jau ir žiemos vaizdeliai pradejo eiti ...:s brrrr :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 17 13:28)
mazoje pagalvoje kad ziema :)))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 17 15:25)
ideali vieta. +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 17 16:08)
Neblogai ... +4.5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 17 16:08)
einu traukt savo Šatriją...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 09 17 16:12)
2.5D :) 4.5b :P
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 17 20:26)
apgaulinga foto, mažoje galvojau žiema...:)patiko
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 17 20:26)
labai, labai..
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 09 17 22:37)
labai patiko!
tik idomu kiek cia su PS pazaista?
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 09 17 23:08)
+:)+
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 09 18 07:25)
geraY
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 09 18 08:03)
patink...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 09 18 10:30)
liuks šita..
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 09 18 10:37)
atrodo kaip ziema, tokios verta ir butu laukt :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 09 18 10:39)
ryškus objektas ir tolimesni švelnūs pustoniai visada gerai žaidžia
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 09 18 11:09)
16 - manau pazaista nemazai, taciau sutinku kad foto graziai ziurisi.
duociau 5-tuka, ale kad negaliu :)))))))))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 09 24 15:10)
vos ne IR. fainos antro plano linijos...kaip bangos.
|
|
| |