| |
 |
1.
(2008 09 01 22:52)
Gaila kad tas didžiausias blur'e tokiam,šiaip patiko
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 02 08:17)
2/ nejuokauji? :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 02 09:05)
visai minimalus minimalizmas..
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 09 02 10:43)
dailu
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 09 02 11:35)
tarytum perdaug ištįsusi į aukštį šeimyna:)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 02 11:56)
man patink. tik aš dangų būčiau išvalius.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 02 13:56)
Patiko :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 02 15:24)
gan dailus minimalizmas , dailios pūkuotukiškos uodegytės išlindusios:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 02 17:20)
man kaip tik patinka kad visi stiebai skirtingo bliuriskumo, manding tai nuodrauka daro dinamiskesne :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 02 20:47)
4/ juokauja :o) aš pats sau 5 neparašyčiau :o)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 09 09 17:32)
SUPER!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 09 22:15)
idomiai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 12 21 13:16)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 03 21:55)
kaip minimalizmui gal tos desinios apatines ir nereiketu :)
grazu.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 12 09:18)
Patinka :) 5
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 18 00:44)
geras! :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 02 03:43)
+5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 15 21:58)
grazu
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 26 07:33)
ideali seima :)
5 ir i favoritus.
aciu
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 03 26 13:56)
nėra už ką :o)
|
|
| |