Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Raktas    (2008 09 01 22:52)  
Gaila kad tas didžiausias blur'e tokiam,šiaip patiko
 
 
2. Darius Jurevičius    (2008 09 01 22:53)  
5
 
 
3.    (2008 09 01 23:26)  
+
 
 
4. Jonas Tučkus    (2008 09 02 08:17)  
2/ nejuokauji? :)
 
 
5. Rolandas Butkevičius    (2008 09 02 09:05)  
visai minimalus minimalizmas..
 
 
6. Vinile    (2008 09 02 10:43)  
dailu
 
 
7. radegunda    (2008 09 02 11:35)  
tarytum perdaug ištįsusi į aukštį šeimyna:)
 
 
8. anuka    (2008 09 02 11:56)  
man patink. tik aš dangų būčiau išvalius.
 
 
9. Laura J.    (2008 09 02 13:56)  
Patiko :)
 
 
10. Kriste P.    (2008 09 02 15:24)  
gan dailus minimalizmas , dailios pūkuotukiškos uodegytės išlindusios:)
 
 
11. Vygis    (2008 09 02 17:20)  
man kaip tik patinka kad visi stiebai skirtingo bliuriskumo, manding tai nuodrauka daro dinamiskesne :)
 
 
12. seklys morka    (2008 09 02 20:47)  
4/ juokauja :o) aš pats sau 5 neparašyčiau :o)
 
 
13. j    (2008 09 09 17:32)  
SUPER!
 
 
14. Miau    (2008 09 09 22:15)  
idomiai
 
 
15. GintarasM    (2008 12 21 13:16)  
puikiai
 
 
16. Giedrė Abromavičiūtė    (2009 01 03 21:55)  
kaip minimalizmui gal tos desinios apatines ir nereiketu :)
grazu.
 
 
17. A.D.    (2009 01 12 09:18)  
Patinka :) 5
 
 
18. Laura La    (2009 01 18 00:44)  
geras! :)
 
 
19. Donatas Guzevicius    (2009 01 22 22:33)  
+
 
 
20. Gytis    (2009 02 02 03:43)  
+5
 
 
21. Ramune M.S.    (2009 02 15 21:58)  
grazu
 
 
22. Olga Vaikas    (2009 03 26 07:33)  
ideali seima :)
5 ir i favoritus.
aciu
 
 
23. seklys morka    (2009 03 26 13:56)  
nėra už ką :o)
 
 

Gamta
Taškai: 80
Vidurkis: 4.54
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   2308
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
11025
303614
0012 3
(balsai vėluoja viena para)