| |
 |
1.
(2008 08 04 12:40)
kas butu jei tu butu butu :-)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 08 04 13:24)
filma "Pauksciai" primena
fain
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 04 13:27)
Balandziu daug ne tik Ukmergej
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 08 04 13:40)
1/ jei tų butų būtų, būtų ir kysinėlis
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 08 04 16:02)
grazus 4 komentaras
nuotrauka grazi
to filmo nemaciau, bet ir neprimena
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 08 04 16:05)
o man cia spalvota geriau ziuretusi ;) kadras tikrai lb super ;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 08 04 16:25)
ou jes :) aš iš principo šioj vietoj nemygau knopačkos :) bet vi., balandžiai gi blogis iš tikrųjų :)
p.s. aš dar vieną frazę apie butus žinau: tavęs tiek lyg nebūtų. oj, čia gal ne apie butus.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 04 18:37)
Kysinelis kysineliui nelygu ale juju juk kaip nebuta (as vis dar apie butus, o gal jau ir nebe) :-)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 08 04 19:19)
8/ aha, aha, bet gal jau taip ir baigiam... :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 08 04 22:37)
gera
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 08 05 17:04)
paukščiu atakos
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 08 12 23:30)
fainas kadras
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 25 21:08)
atakuoja :) super
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |