Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. ElvisB    (2008 08 04 12:40)  
kas butu jei tu butu butu :-)
 
 
2. Antanas Adamsas    (2008 08 04 13:24)  
filma "Pauksciai" primena
fain
 
 
3. Fotografynas    (2008 08 04 13:27)  
Balandziu daug ne tik Ukmergej
 
 
4. vi.    (2008 08 04 13:40)  
1/ jei tų butų būtų, būtų ir kysinėlis
 
 
5. Vitas Zabita    (2008 08 04 16:02)  
grazus 4 komentaras
nuotrauka grazi
to filmo nemaciau, bet ir neprimena
 
 
6. UTOPIA    (2008 08 04 16:05)  
o man cia spalvota geriau ziuretusi ;) kadras tikrai lb super ;)
 
 
7. anuka    (2008 08 04 16:25)  
ou jes :) aš iš principo šioj vietoj nemygau knopačkos :) bet vi., balandžiai gi blogis iš tikrųjų :)

p.s. aš dar vieną frazę apie butus žinau: tavęs tiek lyg nebūtų. oj, čia gal ne apie butus.
 
 
8. ElvisB    (2008 08 04 18:37)  
Kysinelis kysineliui nelygu ale juju juk kaip nebuta (as vis dar apie butus, o gal jau ir nebe) :-)
 
 
9. vi.    (2008 08 04 19:19)  
8/ aha, aha, bet gal jau taip ir baigiam... :)
 
 
10. Daiva Kielė    (2008 08 04 22:37)  
gera
 
 
11. Kriste P.    (2008 08 05 17:04)  
paukščiu atakos
 
 
12. Inga Jankauskaitė    (2008 08 12 23:30)  
fainas kadras
 
 
13. petruskaro    (2008 08 25 21:08)  
atakuoja :) super
 
 
14. Juozas Merčaitis    (2008 09 16 08:17)  
+
 
 

Miestas
Taškai: 76
Vidurkis: 4.66
Vertino vartotojų:   31
Žiūrėta kartų:   2024
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
022112
01155
0000 2
(balsai vėluoja viena para)