| |
 |
1.
(2008 07 30 18:43)
o, kaip čia įdomiai...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 30 18:48)
o čia tai idomiai tikrai:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 30 19:40)
graziai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 30 20:11)
patikti
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 30 20:37)
ir vel nustebinai neeiliniu darbu :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 30 20:55)
1/2/3/4/5/ Dekui ;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 30 21:47)
not bad
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 30 21:56)
ART...
Įžiūrau Mona Liza ;)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 30 22:04)
7/ Na ir tai jau gerai :)
8/ Rimtai? Na da Vincio tai tikrai neprileidau prie sio darbo ;)))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 30 22:05)
9/ rimtai, iškart tai įžvelgiau... o ką matau, tą ir sakau... ;)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 30 22:10)
10/ Na tai tuomet pasijutau labai pagirta :))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 30 22:23)
kaire ranka
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 30 22:29)
12/ Ups, neapsiziurejau, dekui, pasitaisysiu ;)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 30 22:36)
nah neitin man manipuliacijos
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 30 23:35)
savotiskas slegiantis stilius , 4,5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 31 00:07)
Fain
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 31 07:24)
tiktų šios dienos temai ...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 31 09:04)
Idomiai, patinka;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 31 17:36)
kashkada kashka idomaus praleidau +
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 08 01 19:53)
įdomiai:)+
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 08 02 12:49)
nelabai supratau kas kur, bet...turi kažką
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 08 03 18:05)
man kažkaip netiesiai. ar čia taip turi būt? ((:
Bet šauniai. 4.5
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 08 07 20:22)
fainiai :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 08 08 13:07)
tikrai jau- neeiline manipuliacija:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 08 08 13:52)
Stebini mergyt :).. Bandau prisimint kokį man vaizdinį sukėlė pamačius, lyg ir kažkokio albumo viršelį.. Na puikiai ;)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 05 29 22:14)
Jega!
|
|
| |