Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Danielius    (2008 07 25 23:32)  
aha,tai isdykauji,,,na si geriasne:),,,fains...+L
 
 
2. Raktas    (2008 07 25 23:34)  
Oho kokia atostogautoja :] Labai daili moteris
 
 
3. Jelena I.    (2008 07 25 23:36)  
nais :) as jau net prie juros noriu ;) ++
 
 
4. myntonas    (2008 07 25 23:37)  
Taip, šis vaizdelis dar labiau reljefiškas.
 
 
5. Ramūnas L.    (2008 07 25 23:47)  
j/b ;)
 
 
6. Nefotografė    (2008 07 26 00:11)  
5/ lydekai paliepus......:) Kazkaip pranasiski tavo patarimai, burtininkas :)
 
 
7. GintarasM    (2008 07 26 00:25)  
Atostogaujantis ilgesys :) +
 
 
8. antsmugio    (2008 07 26 00:26)  
a man ji truputi per daug kudoka...
bet cia kiekvienam pagal skoni:)))
uoga uz vaizda i toli:)
 
 
9. antsmugio    (2008 07 26 00:26)  
isplaukei:))))
 
 
10. Ramūnas L.    (2008 07 26 00:28)  
6/ dar vieną varną, danguje virš riešo, nuklonuok ir bus tops ;))
 
 
11. GintarasM    (2008 07 26 00:30)  
kaba kabikas ,žiūri žiūrikas .Kad kabikas........Kas?
 
 
12. Nefotografė    (2008 07 26 00:33)  
10/ dekui ir as katik pastebejau, prie kito kompo nesimate.
 
 
13. Regimantas    (2008 07 26 00:50)  
ojj kokia kuda :)
 
 
14. AA    (2008 07 26 00:52)  
uuuuuuuuuxxxx :)
 
 
15. M. Adam    (2008 07 26 00:56)  
kokia sexai 5
 
 
16. M. Adam    (2008 07 26 01:08)  
reix imt ziuronus ir i pliaza :D aishku juokauju
 
 
17. Rūta Smailys    (2008 07 26 02:28)  
grazu, seksualu,ramu
 
 
18. Linosz Kranowski    (2008 07 26 02:52)  
reiktu man eit pro sali
 
 
19. Petras T.    (2008 07 26 08:11)  
tokia moteris neturi būti viena... tai ir nebus :)))
 
 
20. skarbonke    (2008 07 26 08:43)  
patinka mon tokios, ir foto ir figūra (-:
 
 
21. Gintaras Vitulskis    (2008 07 26 08:46)  
O ko aną išmetei? :) Smiltynės gale?:)+
 
 
22. Nefotografė    (2008 07 26 11:13)  
21/ per klaida ne ta foto buvau idejusi. Ot ir ne Smiltynes, cia Nemirsetoje :)
 
 
23. wiga    (2008 07 26 11:57)  
+
 
 
24. Walldis    (2008 07 26 12:10)  
Vai vai ...tokios pupos ir vienisos ....kur dabar vyriokai ziuri ....
 
 
25. Nefotografė    (2008 07 26 12:11)  
24/ manau kazkas pro sali tikrai praeis :))
 
 
26. Linas T    (2008 07 26 12:13)  
Trajakas, kaip visada :)
 
 
27. Tomas P.    (2008 07 26 13:06)  
gėris!
 
 
28. Adomas Svirskas    (2008 07 26 15:59)  
jauciasi atostogos :)
 
 
29. Mimosou    (2008 07 26 16:25)  
Jauciasi atostogine nuotaika, oi jauciasi :)
 
 
30. Jurgita K.    (2008 07 26 17:05)  
Karšta nuotrauka :)
 
 
31. Bebras    (2008 07 26 22:37)  
Nieka greit ir man atostogos bus, eisiu i papludimi zmoniu gasdint :)
 
 
32. erikERXON    (2008 07 26 22:37)  
nezinau. nieko shioje nuotraukoje nematau apart papu. jauciu tuom ir buvo planuota paimti ziurovus. kampas parinktas netinkamas, nekaip nykstanciai atrodo kojos. griuvantis horizontas.
 
 
33. myntonas    (2008 07 26 23:33)  
32/ Visi turime trūkumų. Nėr ko graužtis, pasiseks ir tau :)
 
 
34. elinax    (2008 07 26 23:47)  
5
 
 
35. Antanas M    (2008 07 27 14:56)  
pitax
 
 
36. Audrius Turskas    (2008 07 27 22:07)  
i like it.
Zmogus antrame plane puikiai papildo fotografija.
5
 
 
37. Giedrius_In    (2008 07 27 22:39)  
ir kur tokios atostogauja, nesutikau nėkart, gal ne tą pajūrį renkuosi?:))
 
 
38. Justinas Krisiūnas    (2008 07 27 22:52)  
puiku
 
 
39. Irmantas K.    (2008 07 28 07:16)  
:) geros atostogos
 
 
40. Adomas Svirskas    (2008 07 28 12:20)  
32/ jei konkreciai apie sia nuotrauka, tai papu rodos minimumas. siaip siekis/gebejimas izvelgti moters papus is nugaros gana tiesiogiai proporcingas laikui, praejusiam nuo paskutinio karto kai teko i papus pazvelgti is arti ir is priekio ;) buna. O gal zmogus turi photoshop plugina kuris apsuka modeli ir parodo papus ;)
 
 
41. Nefotografė    (2008 07 28 12:45)  
Nederetu man su komentatoriais gincytis, bet negaliu sutikti su tamsta 32, gaila, kad izvelgi tik papus, matyt siauras tamstos akiplotis ir horizontas cia negriuna, gal taip atrodo del smelio kalveles pakranteje, gal pasismk liniuote pries komentuodamas. :DDD
 
 
42. Sau    (2008 07 28 13:34)  
nenoriu veltis į jokius ginčus ir paminėsiu tik tikrai mane jaudinantį momentą-muzikinį liemens judesį,-smuikas altas, Šopeno noktiurnas si-bemol...:))))
 
 
43. Marijus *Bružila    (2008 07 28 16:43)  
panashu daug draugu jau susiradai
 
 
44. Marijus *Bružila    (2008 07 28 16:43)  
chia 3 tvirtas nuo manes.uzh kompozicija ,ideja ir mano galva, nerealu fotos pervertinima.
 
 
45. Nefotografė    (2008 07 28 16:58)  
44/ ot tai komentaras, labai dekoju, nes antraip ir toliau su "draugu" pagalba raveciau siena. :)Daug svarbiau ne liaupses, o zinojimas kas negerai.
 
 
46. Marijus *Bružila    (2008 07 28 17:10)  
nera uzh ka. kiti buna priema tai ,kaip nora ikasti. man to nereikia. manau gero\iau neigiama kritika, nei ish tokiu vertinimu,kaip chia ,susidaryti nuomone,kad viska gerai padarei.
 
 
47. Miau    (2008 07 29 08:08)  
pistoleta i desine ranka...
 
 
48. Sau    (2008 07 29 11:25)  
nėra jau taip blogai , nors 43/teisingai, o 44/gryna emocija, nes ši iš j/b erotinės serijos įdomiausia...bet kad nori daryti tokias fotkes kokios kūdroj mėgiamos... :) ar to nedaro dauguma ..?:)))))) kad savo komentarais ir vertinimu iššauki dėmesį į save-tai kūdros taisyklės sudaro tokias prielaidas....:)))))))
 
 

Kita
Taškai: 85
Vidurkis: 4.34
Vertino vartotojų:   56
Žiūrėta kartų:   2836
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
60413
245517
0013 4
(balsai vėluoja viena para)