| |
 |
1.
(2008 07 17 18:37)
nebloga ši nokia, net sepia režimą turi:)
ir nuotraukos labai meniškos
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 17 18:58)
Ne blogiau už DSLR:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 17 19:05)
jo, gal net per gerai :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 17 20:51)
kažkada pelkėj skaičiau paverkšlenimą, mol "sory už kokybę (jos ten tikrai nebuvo), nes su savo gaidišku fotiku kuris tik 5 mpx geriau neįmanoma". tokiam manau reikėtų rekomenduot fotiką pakeist šita nokijo 5700.
:D
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 17 20:55)
maza ta Italija, kad i nozke sutilpo....
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 17 20:56)
puikumelis!!!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 17 21:36)
patiko
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 18 09:01)
labai miela
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 18 09:50)
yra dailiu.skalbiniams respektas
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 18 10:14)
veri veri naais. bet kaip nuostabu, kai zmones sugeba matyt per ivairius daiktus.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 18 16:46)
antra nuo galo ir skalbiniai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 19 01:02)
priespaskutine mmm
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 19 17:29)
liuksas!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 30 17:26)
Gera serija, tiek spalviškai super, tiek kadrų gerų yra +5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 04 02 19:10)
ketvirta jėgiška
|
|
| |