Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. JP    (2008 07 17 18:37)  
nebloga ši nokia, net sepia režimą turi:)
ir nuotraukos labai meniškos
 
 
2. cruxman    (2008 07 17 18:58)  
Ne blogiau už DSLR:)
 
 
3. batuda    (2008 07 17 19:05)  
jo, gal net per gerai :)
 
 
4. skarbonke    (2008 07 17 20:51)  
kažkada pelkėj skaičiau paverkšlenimą, mol "sory už kokybę (jos ten tikrai nebuvo), nes su savo gaidišku fotiku kuris tik 5 mpx geriau neįmanoma". tokiam manau reikėtų rekomenduot fotiką pakeist šita nokijo 5700.
:D
 
 
5. Jonas Tučkus    (2008 07 17 20:55)  
maza ta Italija, kad i nozke sutilpo....
 
 
6. Vinile    (2008 07 17 20:56)  
puikumelis!!!
 
 
7. Bjaurybė saulutė    (2008 07 17 21:36)  
patiko
 
 
8. Anzelmute    (2008 07 18 09:01)  
labai miela
 
 
9. Marijus *Bružila    (2008 07 18 09:50)  
yra dailiu.skalbiniams respektas
 
 
10. kva    (2008 07 18 10:14)  
veri veri naais. bet kaip nuostabu, kai zmones sugeba matyt per ivairius daiktus.
 
 
11. FuGazi    (2008 07 18 16:46)  
antra nuo galo ir skalbiniai
 
 
12. Inga Jankauskaitė    (2008 07 19 01:02)  
priespaskutine mmm
 
 
13. Linas Andrulevicius    (2008 07 19 17:29)  
liuksas!
 
 
14. Zenonas Urbonavičius    (2008 07 30 17:26)  
Gera serija, tiek spalviškai super, tiek kadrų gerų yra +5
 
 
15. Maksas Iv    (2010 04 02 19:10)  
ketvirta jėgiška
 
 

Serijos
Taškai: 77
Vidurkis: 4.87
Vertino vartotojų:   29
Žiūrėta kartų:   4188
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00028
000010
0021 6
(balsai vėluoja viena para)