Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. kilimas    (2008 06 24 19:03)  
i soliariuma tokias. :)
 
 
2. Marijus *Bružila    (2008 06 24 19:06)  
oj.labai neobjektyvus fotografijai galiu dabar buti.bet manau,tai nera blogai. 5
 
 
3. abracadabra    (2008 06 24 19:07)  
2/ izymioji papofobija? :)
 
 
4. Marijus *Bružila    (2008 06 24 19:08)  
3.antraip.ne kaip kitaip.
 
 
5. Gintaras Vitulskis    (2008 06 24 19:36)  
spiritizmu atsiduoda:))) ore laikosi?:D Siaubas dar nieko neapėmė?:))))+
 
 
6. abracadabra    (2008 06 24 19:45)  
5/ cia tokia keista sviesa todel kad stogo praktiskai nera ir saule sviecia pro didziules skyles :) Siurealistiskai taip gaunas kai nesimato kas virshuj daros :)
 
 
7. Valentinas Pečininas    (2008 06 24 20:05)  
Man toks kompozicinis išdestymas patinka,gal kiek kuną tamsičiau.O gal, kaip tik taip yra gerai :)
 
 
8. Alla Poletaeva    (2008 06 24 20:08)  
ага ... "Зеркало" Тарковского :-)
 
 
9. Ramūnas L.    (2008 06 24 20:11)  
1/ gerai, kad tokių su natūralia odos spalva dar yra, gerai... :)
 
 
10. Marijus *Bružila    (2008 06 24 20:12)  
8.chiota ja tam takix kadrov nepripomenaju
 
 
11. Genadij Januškevič    (2008 06 24 20:13)  
gera pirtele po ciornomu ))) +
 
 
12. Petras T.    (2008 06 24 20:14)  
giluminė tokia !
 
 
13. Zilvinas Valeika    (2008 06 24 21:01)  
spejai ir Mariju* papirkt :))
 
 
14. abracadabra    (2008 06 24 21:25)  
13/ greičiau jau jis mane :)
 
 
15. a&a    (2008 06 24 21:26)  
13/ *mus :)
 
 
16. abracadabra    (2008 06 24 21:27)  
15/ atsiprasau :)
 
 
17. Marius Axas    (2008 06 24 21:29)  
oi,
 
 
18. Gražina D.    (2008 06 24 21:32)  
Puikus modelis ir spalvinis sprendimas tikrai gerai žiūrisi, bet ta lenta ant kurios tas modelis ir grindys primena aplinką, kurioje mėsinėjama kiaulė (noriu atsiprašyti visų už tokį gan šlykštoką palyginimą...). Bet nuotrauka, nežiūrint į tai, kad sukėlė tokias asociacijas žiūrisi gerai...
 
 
19. Marijus *Bružila    (2008 06 24 21:35)  
13.taip taip,ne ash juos,o jie mane
 
 
20. Eglė Balčiūnaitė    (2008 06 24 22:20)  
keistai guli. lol poza ;D
 
 
21. abracadabra    (2008 06 24 22:31)  
20/
Amžius: 16

Užeikit po keturiolikos metų, panele. Pasijuoksim iš naujo :)
 
 
22. JP    (2008 06 24 22:35)  
levitacija beveik:)
 
 
23. Zilvinas Valeika    (2008 06 24 22:44)  
21/ :))))))))))))))))))
 
 
24. Rūta Smailys    (2008 06 24 23:25)  
grazu
 
 
25. Antanas M    (2008 06 24 23:40)  
gerrraj
 
 
26. Arvydas Venclovas    (2008 06 25 08:34)  
...mistika dvelk...na... poza kažkiek išduoda šiokį tokį nepatogumą...bet gal taip ir geriau...a tai visai nuplaukt galima... ;))
 
 
27. Saulius B.    (2008 06 25 09:31)  
tokia buitiskai pirtishkai smagi foto.... o jei stogas kiauras, gal ir is virsaus idomiai gautusi :))
 
 
28. R.P.R.    (2008 06 25 10:47)  
skrendanti. patiko tas odos baltumas, sioje aplinkoje jis labai tinka ir mergina net sviecia.
 
 
29. grethen    (2008 06 25 13:57)  
super super super spalvos
 
 
30. JP    (2008 06 25 14:27)  
įkvėpt-nekvėpuot-galite rengtis....
 
 
31. Mindaugas Buivydas    (2008 06 25 16:05)  
patinka
 
 
32. Bebras    (2008 06 27 00:42)  
ohohoho
 
 
33. Ramūnas Snarskis    (2008 07 03 01:19)  
ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)+
 
 

Kita
Taškai: 89
Vidurkis: 4.39
Vertino vartotojų:   51
Žiūrėta kartų:   2596
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
12259
5211011
1001 1
(balsai vėluoja viena para)