| |
 |
1.
(2008 06 18 23:01)
toks mažas ir jau taip savo teises "kočioja..." :)))))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 18 23:21)
Manau, jia apie teisę į nemokamą maitinimą... :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 18 23:28)
:))) pats tikriausias :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 18 23:30)
jaunysteje turbut daug sirgo,kad atrodo kaip zvirblis :))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 06 18 23:37)
As stiprus, bet nedidelis
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 18 23:48)
ciotkai atrodo fajnas kadras 5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 19 00:00)
garstyciu prisirijes :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 06 19 00:04)
zylius, tu zylus :))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 19 00:06)
8/ nu!
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 19 00:23)
gerai čia jis kakarinę laido +5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 19 00:44)
užtikrintai jauciasi....+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 19 03:02)
Labai patiko...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 19 08:43)
uhu koks žvėris :D
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 19 08:46)
Puikiai nuteikia :))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 06 19 09:26)
Nei atimsi, nei pridėsi, tikras ARAS, tik kišeninis
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 06 19 10:08)
:))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 06 19 12:50)
:))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 06 19 13:45)
+5 jei galeciau :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 06 19 14:45)
Puiki foto :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 06 19 16:20)
gerai, jau gerai Aralis :))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 06 19 17:51)
zylių arelis :D
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 06 19 18:14)
Toki grazuli pries metus kazkur isgelbejau ir uzauginta i laisve paleidau.5+
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 06 19 22:06)
miela lig apsisikimo
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 06 20 00:31)
22/in memoriam...
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 06 20 01:53)
cia gerai :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 06 20 12:13)
geras:)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 06 20 12:31)
geras zeltarotikas 5
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 06 22 20:54)
Ko ziopsai ...??? .... valgyt duuuuoooooooookkkkkkkkkkkkkk ... !!!!!!!
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 06 23 19:42)
Labai fainai
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 06 25 19:35)
trapiaij...
|
|
| |