Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Vitas Zabita    (2008 06 16 21:01)  
vandens futbola
 
 
2. Vinile    (2008 06 16 21:15)  
tik greiciau 'i kojas' nuo tokiu vartu... :))
 
 
3. Juozas Merčaitis    (2008 06 16 21:31)  
2 Teisingai, nes po to gali sutrikti kudros eko sistema... :))+
 
 
4. Arvydas Venclovas    (2008 06 16 21:35)  
:)... AktualijoS...
 
 
5. elinax    (2008 06 16 21:35)  
:))))))
 
 
6. Arūnas Eismantas    (2008 06 16 21:49)  
greičiau vandensvydį :)) Oi jau fule prasideda...:)
 
 
7. Walldis    (2008 06 16 21:56)  
Ech ...greiciau atostogos ...palosiu as su jom " futbola " ... oj palosiu ....
 
 
8. Valentinas Pečininas    (2008 06 16 21:58)  
Geriausiai nosis pas pati išeina,tokie superr šnobiliai :)) patinka man tokie :) +
 
 
9. Gintaras Vitulskis    (2008 06 16 22:24)  
ešeriokų svajos:)))+
 
 
10. lashiuke    (2008 06 16 22:41)  
dryžuotieji... :))))
 
 
11. Jonas Tučkus    (2008 06 16 23:25)  
Algimantay, a jūs pas kokią kirpėją buvote, kad šitaip pelekus nukreivijo? Pasakykit prašau... nu kad žinotume kur neiti...
 
 
12. Altijus    (2008 06 16 23:52)  
Sunkoka jiems bus be kojyčių ;)
 
 
13. Snaržas    (2008 06 17 00:09)  
11/:-)
ojjj,vialnias,pamirshau shukuosenos liekanas brukshtelet,sakau kas che nia teeip...:-)
 
 
14. Petras T.    (2008 06 17 07:32)  
Lietuvos futbolas ...
 
 
15. Kęstutis Šimatonis    (2008 06 17 08:15)  
vandensvydį :)
 
 
16. Kęstutis Šimatonis    (2008 06 17 08:16)  
dar geriau: spjaudasvydį (visai saugus žaidimas)
 
 
17. Rolandas Replevičius    (2008 06 17 08:46)  
Na dar ir krepšinis atsargoj... :)
 
 
18. Флагвамвчaйку    (2008 06 17 09:52)  
o kas tas desinej?
 
 
19. Snaržas    (2008 06 17 09:58)  
18/koks tai Perca fliuvetilis tuckus jonensis (lot.)
>)))))))))8>
 
 
20. Minkštas debesėlis    (2008 06 17 10:44)  
19 ;)
 
 
21. Jonas Tučkus    (2008 06 17 10:48)  
19/ o dešinėj Homo Snarskijus Pelekijus... (lot.) ...bezpredelijus (rus.)
>))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))8>
 
 
22. abracadabra    (2008 06 17 12:22)  
man tas is desines i Pugzli panashus :)
 
 
23. Orlandas Butkus    (2008 06 17 12:28)  
Patiko :))))))
 
 
24. Dangus    (2008 06 17 13:23)  
http://youtube.com/watch?v=FjspxBtxFXg
 
 
25. Daiva Kielė    (2008 06 17 15:23)  
:))
 
 
26. birute simoniene    (2008 06 18 22:12)  
vis sugalvoji ką nors idomaus,gaila kad piešt nemoku (: tokio talento nedavė:)))
 
 
27. Bebras    (2008 06 18 23:36)  
Vos ne varliai sumaste futbola pazaist :)
 
 
28. Ramūnas Snarskis    (2008 06 19 00:25)  
eikit jūs žiopliai taigi čia kašė o ne futbolas...+:)
 
 
29. Ramūnas L.    (2008 06 24 20:08)  
LT krepšinio rinktinės treniruotė :)
 
 
30. rimas sinkevicius    (2008 06 24 22:44)  
..nemataumatau raudoną kryžiuką...bet gi čia svajos...tebūnie...
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 80
Vidurkis: 4.51
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   2225
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
301111
211311
1001 1
(balsai vėluoja viena para)