| |
 |
1.
(2008 06 16 21:01)
vandens futbola
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 16 21:15)
tik greiciau 'i kojas' nuo tokiu vartu... :))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 16 21:31)
2 Teisingai, nes po to gali sutrikti kudros eko sistema... :))+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 16 21:35)
:)... AktualijoS...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 06 16 21:35)
:))))))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 16 21:49)
greičiau vandensvydį :)) Oi jau fule prasideda...:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 16 21:56)
Ech ...greiciau atostogos ...palosiu as su jom " futbola " ... oj palosiu ....
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 06 16 21:58)
Geriausiai nosis pas pati išeina,tokie superr šnobiliai :)) patinka man tokie :) +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 16 22:24)
ešeriokų svajos:)))+
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 16 22:41)
dryžuotieji... :))))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 16 23:25)
Algimantay, a jūs pas kokią kirpėją buvote, kad šitaip pelekus nukreivijo? Pasakykit prašau... nu kad žinotume kur neiti...
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 16 23:52)
Sunkoka jiems bus be kojyčių ;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 17 00:09)
11/:-)
ojjj,vialnias,pamirshau shukuosenos liekanas brukshtelet,sakau kas che nia teeip...:-)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 17 07:32)
Lietuvos futbolas ...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 06 17 08:15)
vandensvydį :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 06 17 08:16)
dar geriau: spjaudasvydį (visai saugus žaidimas)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 06 17 08:46)
Na dar ir krepšinis atsargoj... :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 06 17 09:52)
o kas tas desinej?
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 06 17 09:58)
18/koks tai Perca fliuvetilis tuckus jonensis (lot.)
>)))))))))8>
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 06 17 10:44)
19 ;)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 06 17 10:48)
19/ o dešinėj Homo Snarskijus Pelekijus... (lot.) ...bezpredelijus (rus.)
>))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))8>
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 06 17 12:22)
man tas is desines i Pugzli panashus :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 06 17 12:28)
Patiko :))))))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 06 17 13:23)
http://youtube.com/watch?v=FjspxBtxFXg
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 06 17 15:23)
:))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 06 18 22:12)
vis sugalvoji ką nors idomaus,gaila kad piešt nemoku (: tokio talento nedavė:)))
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 06 18 23:36)
Vos ne varliai sumaste futbola pazaist :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 06 19 00:25)
eikit jūs žiopliai taigi čia kašė o ne futbolas...+:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 06 24 20:08)
LT krepšinio rinktinės treniruotė :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 06 24 22:44)
..nemataumatau raudoną kryžiuką...bet gi čia svajos...tebūnie...
|
|
| |