| |
 |
1.
(2008 06 04 08:29)
Žavi ir dar su ramunėm
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 04 08:36)
liux
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 04 08:39)
Grazi ta vasara.....
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 04 08:46)
stiebeli kur merginos veida kerta per puse, galejai ir nuraut/nukirpt/israut/palenkt... ;) +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 06 04 08:56)
4/galejau...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 04 09:14)
do chego nadoevshaja poza i siuzhet..
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 04 10:14)
raz romaška, dva...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 06 04 11:13)
gražus dof'as ir spalvos
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 04 11:24)
labai jau gaiviai ir vasariskai.. o ramunės priduoda šiai fotografijai labai daug :))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 04 11:30)
Fainai :)
Pirmą kart matau tave fotografuojant merginą :D
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 04 11:36)
viskas čia gerai :D 5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 04 11:59)
Labai grazi foto, as sau irgi tokia padarysiu :P :D
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 04 12:47)
Nuotaikingai
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 04 17:07)
Grazu ir paprasta :) spalvas ziurau pasiltinai ;)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 06 04 18:05)
Man kliūna žolytės pirmam plane. Bet už šiltą ir vasarišką nuotaiką - 5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 06 04 18:38)
6/O man kol kas ne...:D nes kaip KristinaB pastebejo mergina pirma kart fotografavau, tai tokia fuota mano albume naujiena ka besakytum:DDDD
Dekui visiems!
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 06 04 20:59)
gražu....
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 06 04 21:56)
jai tinka tarp gėlyčių:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 06 05 04:58)
tikrai keista.Nepatikejau,kad cia tu :) bet patinka,ir ta "netycine"gelyte ir spalvos,ta smilga siektiek uzsikabina,bet merginos akys nutraukia nuo jos :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 06 05 22:45)
Patiko ...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 06 06 00:28)
Gis ziurau, kad pasigrozejau, prabalsavau, o parasyt cia nieko ir neparasiau :) Sveikinu su pirma kitokia nuotrauka :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 06 08 21:05)
Dekui uz komentarus!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 06 10 12:34)
Is ties kitokia, romantiska. Ramuneles graziai plevena...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |