| |
 |
1.
(2008 06 03 22:38)
Graziai isipaise posukyje, matosi, kad patyres, kaip ir tamsta.:))O uzvadinima koks, slalumas, suprask?:))+
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 03 22:40)
1/ "~~~" -> "Vingiai Nemuno vingiais" :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 03 22:41)
vingiuoja...;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 03 22:42)
lyg ir daina tokia yra:))ir kur taip pats vingiavai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 06 03 22:43)
Ramūnai , ar visur kur aukštai žmoną kartu vediesi?
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 03 22:43)
kitakart zinosiu, ka reiskai ta koduote.:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 03 22:49)
5/ ji labai atsargi, o aš kartais ir galiu būti nustumtas :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 06 03 22:51)
Balbieriškis:) Matyt yra už ką nustumt, per kūdrą užmiršai jau ir žmoną:DDD+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 03 22:59)
7/ tak vypjem za soedinenije
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 03 23:00)
oho, kaip neša:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 03 23:02)
9/ prolėtarii vsex stran - sojėdiniaitės :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 03 23:11)
sudomino
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 03 23:45)
11/jei žmoną pamyli iš pareigos ar tai darbas? tada ir pensija turėtų būti :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 03 23:47)
Gražus kadras.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 06 04 00:02)
nužsikabins už medžio ?
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 06 04 00:18)
kurr man tai matytaa
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 06 04 00:18)
15/ proskočil :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 06 04 01:11)
dar vienas cigaretes veza :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 06 04 03:35)
Grazu Birstone:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 06 04 06:59)
gražiai eglė priekiniame plane atrodo
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 06 04 13:07)
Ech Nemunas:) gerai :)+
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 06 04 13:43)
Pagaliau, Tatrai baigėsi. Lietuvos vaizdai juk savesni ir dar mielesni! +5
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 06 04 13:47)
22/ reiks pratęst nacionalinę seriją, škias :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 06 04 14:16)
Vingiskai gavosi :))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 06 04 15:35)
ogo, koks mazas pasijunti tokioje erdveje...
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 06 04 16:57)
Hmm... koks vingis... :)))
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 06 04 17:27)
o jis toks mažutis.. gražiai čia pas jus vingiuoja :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 06 04 19:24)
taip +
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 06 04 20:28)
gerai ten :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 06 04 23:19)
Ech (gylus atodusis) :)))
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 06 04 23:33)
30/ tipo eglė aukšta? :)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 06 05 13:32)
is kokiu cia aukstybiu?
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 06 05 16:29)
eik tu shik kaip skuta:))
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 06 05 16:59)
32/ nuo LT kalno, Vytauto garbei užvadinto :)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 06 05 18:22)
Aha, as irgi is karto pagalvojau, kad cia Birstonas :) Labai grazu ten, ech..
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 06 06 23:05)
:)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 06 07 22:10)
grazu
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 06 23 17:51)
geras darbas.... +5
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 06 28 12:12)
kaip kernagio dainoj
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 07 03 00:59)
gražus peizažas+
|
|
| |