Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1.    (2008 06 03 22:38)  
Graziai isipaise posukyje, matosi, kad patyres, kaip ir tamsta.:))O uzvadinima koks, slalumas, suprask?:))+
 
 
2. Ramūnas L.    (2008 06 03 22:40)  
1/ "~~~" -> "Vingiai Nemuno vingiais" :)
 
 
3. Vida    (2008 06 03 22:41)  
vingiuoja...;)
 
 
4. birute simoniene    (2008 06 03 22:42)  
lyg ir daina tokia yra:))ir kur taip pats vingiavai
 
 
5. Sau    (2008 06 03 22:43)  
Ramūnai , ar visur kur aukštai žmoną kartu vediesi?
 
 
6.    (2008 06 03 22:43)  
kitakart zinosiu, ka reiskai ta koduote.:)
 
 
7. Ramūnas L.    (2008 06 03 22:49)  
5/ ji labai atsargi, o aš kartais ir galiu būti nustumtas :)
 
 
8. Gintaras Vitulskis    (2008 06 03 22:51)  
Balbieriškis:) Matyt yra už ką nustumt, per kūdrą užmiršai jau ir žmoną:DDD+
 
 
9. Sau    (2008 06 03 22:59)  
7/ tak vypjem za soedinenije
 
 
10. JP    (2008 06 03 23:00)  
oho, kaip neša:)
 
 
11. Ramūnas L.    (2008 06 03 23:02)  
9/ prolėtarii vsex stran - sojėdiniaitės :)
 
 
12. Donatas Guzevicius    (2008 06 03 23:11)  
sudomino
 
 
13. Sau    (2008 06 03 23:45)  
11/jei žmoną pamyli iš pareigos ar tai darbas? tada ir pensija turėtų būti :)
 
 
14. Rolandas Butkevičius    (2008 06 03 23:47)  
Gražus kadras.
 
 
15. Kęstutis Šimatonis    (2008 06 04 00:02)  
nužsikabins už medžio ?
 
 
16. VD    (2008 06 04 00:18)  
kurr man tai matytaa
 
 
17. Ramūnas L.    (2008 06 04 00:18)  
15/ proskočil :)
 
 
18. Andrius Z    (2008 06 04 01:11)  
dar vienas cigaretes veza :)
 
 
19. Rūta Smailys    (2008 06 04 03:35)  
Grazu Birstone:)
 
 
20. Algimantas Tirlikas    (2008 06 04 06:59)  
gražiai eglė priekiniame plane atrodo
 
 
21. Valentinas Pečininas    (2008 06 04 13:07)  
Ech Nemunas:) gerai :)+
 
 
22. Mindaugas Bernatonis    (2008 06 04 13:43)  
Pagaliau, Tatrai baigėsi. Lietuvos vaizdai juk savesni ir dar mielesni! +5
 
 
23. Ramūnas L.    (2008 06 04 13:47)  
22/ reiks pratęst nacionalinę seriją, škias :)
 
 
24. O.S.    (2008 06 04 14:16)  
Vingiskai gavosi :))
 
 
25. Robis    (2008 06 04 15:35)  
ogo, koks mazas pasijunti tokioje erdveje...
 
 
26. lashiuke    (2008 06 04 16:57)  
Hmm... koks vingis... :)))
 
 
27. Rūta Rylaitė    (2008 06 04 17:27)  
o jis toks mažutis.. gražiai čia pas jus vingiuoja :)
 
 
28. Gedas    (2008 06 04 19:24)  
taip +
 
 
29. Daiva Kielė    (2008 06 04 20:28)  
gerai ten :)
 
 
30. Mimosou    (2008 06 04 23:19)  
Ech (gylus atodusis) :)))
 
 
31. Ramūnas L.    (2008 06 04 23:33)  
30/ tipo eglė aukšta? :)
 
 
32. Miau    (2008 06 05 13:32)  
is kokiu cia aukstybiu?
 
 
33. Antanas M    (2008 06 05 16:29)  
eik tu shik kaip skuta:))
 
 
34. Ramūnas L.    (2008 06 05 16:59)  
32/ nuo LT kalno, Vytauto garbei užvadinto :)
 
 
35. Little Miss Sunshine    (2008 06 05 18:22)  
Aha, as irgi is karto pagalvojau, kad cia Birstonas :) Labai grazu ten, ech..
 
 
36. Justinas Krisiūnas    (2008 06 06 23:05)  
:)
 
 
37. Juozuxas    (2008 06 07 22:10)  
grazu
 
 
38. wiga    (2008 06 23 17:51)  
geras darbas.... +5
 
 
39. Bebras    (2008 06 28 12:12)  
kaip kernagio dainoj
 
 
40. Ramūnas Snarskis    (2008 07 03 00:59)  
gražus peizažas+
 
 

Kita
Taškai: 76
Vidurkis: 4.48
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   1306
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10012
510817
0103 2
(balsai vėluoja viena para)