Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Daiva Kielė    (2008 05 30 17:42)  
verta ...
 
 
2. Bebras    (2008 05 30 17:45)  
lyg svotetu amzinai :)
 
 
3. O.S.    (2008 05 30 22:20)  
O man isvis toks jausmas, kad atgal vaziuoja :)
 
 
4. Rūta Rylaitė    (2008 05 31 14:55)  
Spalvos patinka. itin. O žiūriu jums dviratininkai vis katedros aikštėj kliūna į kadrą :)
 
 
5. Simas Mockevičius    (2008 05 31 14:57)  
4/ tai kad tik fotoaparata issitraukiu tai ir lenda visi is eiles, jei greitai nusuku, tai pestieji nespeja, ale tie kur su dviraciais vistiek paveja ir ilenda :)
 
 
6. Greta. M    (2008 05 31 15:01)  
grazus kadras.
 
 
7. Rūta Rylaitė    (2008 05 31 15:34)  
tai jau taip išeina, kad pėsčiajam jums į kadrą papult nepavyktu?:)
 
 
8. Edvinas Ciras    (2008 05 31 17:32)  
geras :)
 
 
9. Simas Mockevičius    (2008 05 31 18:50)  
7/ iseitu, kad pavyktu papult ;)
 
 
10.    (2008 05 31 20:58)  
Vytautas!:D geras kadras:)
 
 
11. Walldis    (2008 06 03 19:19)  
gerai ...
 
 
12. VD    (2008 06 03 19:31)  
heh, Vytukas pozuoja,arba fotoaparatą apžiūrinėja;] +
 
 
13. Odi    (2008 06 09 19:29)  
;o +5
 
 
14. Ragana ir lietus    (2008 06 23 02:14)  
atrodotokia nesuvaidinta akimrka.grazu
 
 
15. Raimonda Godaitė    (2008 08 11 11:06)  
Nežinau, kuo šitas kadras atrodo toooks gražus... ;]
 
 

Portretas
Taškai: 81
Vidurkis: 4.82
Vertino vartotojų:   31
Žiūrėta kartų:   1370
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00003
001215
1011 7
(balsai vėluoja viena para)