| |
 |
1.
(2008 05 30 17:42)
verta ...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 30 17:45)
lyg svotetu amzinai :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 30 22:20)
O man isvis toks jausmas, kad atgal vaziuoja :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 31 14:55)
Spalvos patinka. itin. O žiūriu jums dviratininkai vis katedros aikštėj kliūna į kadrą :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 31 14:57)
4/ tai kad tik fotoaparata issitraukiu tai ir lenda visi is eiles, jei greitai nusuku, tai pestieji nespeja, ale tie kur su dviraciais vistiek paveja ir ilenda :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 31 15:01)
grazus kadras.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 31 15:34)
tai jau taip išeina, kad pėsčiajam jums į kadrą papult nepavyktu?:)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 31 17:32)
geras :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 31 18:50)
7/ iseitu, kad pavyktu papult ;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 31 20:58)
Vytautas!:D geras kadras:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 03 19:19)
gerai ...
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 03 19:31)
heh, Vytukas pozuoja,arba fotoaparatą apžiūrinėja;] +
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 09 19:29)
;o +5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 23 02:14)
atrodotokia nesuvaidinta akimrka.grazu
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 11 11:06)
Nežinau, kuo šitas kadras atrodo toooks gražus... ;]
|
|
| |