Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Kęstutis Šimatonis    (2008 05 26 19:20)  
Sleeping Beauty
 
 
2. Kęstutis Šimatonis    (2008 05 26 19:44)  
tiktų kokiam nors lengvo jazz kompaktui papuošti
 
 
3. Interpretacija    (2008 05 26 19:49)  
:) jau antra foto, kuri ale viršeliui tiktų:))
 
 
4. Edvinas Ciras    (2008 05 26 20:01)  
Patinka :)
 
 
5. Interpretacija    (2008 05 26 20:07)  
4/ saunumelis :]
 
 
6. Daiva Kielė    (2008 05 26 20:27)  
žiūrisi
 
 
7. Snaržas    (2008 05 26 20:52)  
Shiurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
LuX ! +9
 
 
8. Vida    (2008 05 26 21:01)  
labai labai...;)+
 
 
9. Grazina Hartmann    (2008 05 26 21:29)  
Grazu! 5.
 
 
10. Mindaugas Buivydas    (2008 05 26 22:21)  
Gera
 
 
11. Robertas Ponelis    (2008 05 26 22:51)  
Nu gerai :)
 
 
12. O.S.    (2008 05 26 23:18)  
Labai!
 
 
13. hideo    (2008 05 27 00:32)  
Puikiai
 
 
14. Wytenis    (2008 05 27 01:21)  
aha tikrai puikiai :)
 
 
15.    (2008 05 27 10:47)  
va si man meilute :)
 
 
16. kilimas    (2008 05 27 10:54)  
grazu. tik zoles smaigalys nedailiai lenda i lupa. :)
 
 
17. Romas Kanapeckas    (2008 05 27 11:48)  
Liuks
 
 
18. Daiva Kalinauskaitė    (2008 05 27 16:32)  
oj labai +
 
 
19. Jonas Tučkus    (2008 05 27 16:44)  
ok
 
 
20. Lietus    (2008 05 27 17:02)  
wow geras ! Turbo :)
 
 
21. Gintaras Vitulskis    (2008 05 27 17:04)  
gražu, nors ir pritariu 16 komentarui:)+
 
 
22. Rūta Rylaitė    (2008 05 27 17:07)  
o jau kokia zaluma.. kazkodel prisiminiau Viktorijos Vaisvilaites darba su boruze ant blakstienu.. :))
 
 
23. Aphex    (2008 05 27 17:12)  
Uz paprastuma :)
 
 
24. Interpretacija    (2008 05 27 17:34)  
oi, dėkinga už pastebėjimą :)
 
 
25. Orlandas Butkus    (2008 05 27 17:59)  
Puikiai
 
 
26. Inga Juodytė    (2008 05 27 18:01)  
neskaiciau kitu komentaru, gal tai jau kas ir rase... bet but grazus darbas, jeigu ne tas stiebas nevietoj isdyges ir lendantis i burna... tikrai nemaloniai gadina vaizda...
 
 
27.    (2008 05 27 18:02)  
Manau ant nosytes galo tupintis koks nors mielas vabaliukas lb pagrazintu nuotrauka =))
 
 
28. Interpretacija    (2008 05 27 18:12)  
26/ Inga, jau šitai sakė. Na kaip rakštis jis, kaip rakštis :)
27/ tai prašom padėti vabaliuką į vietą! :))
 
 
29. Sigitas Kondratas    (2008 12 29 20:27)  
Super!
 
 
30. Dange Girdvainyte    (2009 06 02 19:47)  
dailiai labai! saunus darbas;)
 
 

Portretas
Taškai: 102
Vidurkis: 4.60
Vertino vartotojų:   48
Žiūrėta kartų:   2639
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
13057
113515
0002 5
(balsai vėluoja viena para)