| |
 |
1.
(2008 05 21 10:08)
iš medžio viršūnės fotografavai?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 21 10:11)
1> :))) stryktelejau ;)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 21 10:16)
nuo vilko į medį:)) puiki foto+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 21 10:26)
take it easy
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 21 10:33)
galingai medziai atrodo
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 21 10:56)
Jo medeliai ne pirmos jaunystes.. zmogus kaip vabaliukas atrodo. Gera foto.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 21 11:20)
Miško urvelis ir jo svečiai... Gražūs tie seni miškai. +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 21 11:59)
gaila, kad žmogus ateina, o nenueina, tada dar giliau įtrauktų į kadrą..
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 21 12:21)
miška gilums nusikalstamumuij ytakas nedara.....
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 21 12:21)
gerai+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 21 12:35)
vilkas i medi iginė?
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 21 12:41)
Šuniukas kaip mano ;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 21 17:29)
!!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 21 19:30)
geras 5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 21 20:44)
čia turbūt jau vilkų nėra... juos drakonai išvaikė...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 21 21:48)
Kazkaip moketi reikia tuos miskus graziai nufotkinti... Cia grazu.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 21 23:13)
pažįstama būsena (teigiama būsena)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 24 13:45)
Vilkas su apsauginiu Raudonkepuraites iesko ... :)))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 24 13:51)
nuostabus takas..., gera foto
|
|
| |