Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Algimantas Tirlikas    (2008 05 21 10:08)  
iš medžio viršūnės fotografavai?
 
 
2. Robis    (2008 05 21 10:11)  
1> :))) stryktelejau ;)
 
 
3. Gintaras Vitulskis    (2008 05 21 10:16)  
nuo vilko į medį:)) puiki foto+
 
 
4. Ramūnas L.    (2008 05 21 10:26)  
take it easy
 
 
5. abracadabra    (2008 05 21 10:33)  
galingai medziai atrodo
 
 
6. Roland    (2008 05 21 10:56)  
Jo medeliai ne pirmos jaunystes.. zmogus kaip vabaliukas atrodo. Gera foto.
 
 
7. Rolandas Replevičius    (2008 05 21 11:20)  
Miško urvelis ir jo svečiai... Gražūs tie seni miškai. +
 
 
8. JP    (2008 05 21 11:59)  
gaila, kad žmogus ateina, o nenueina, tada dar giliau įtrauktų į kadrą..
 
 
9. Voišė Vaišvilaitis    (2008 05 21 12:21)  
miška gilums nusikalstamumuij ytakas nedara.....
 
 
10. Valentinas Pečininas    (2008 05 21 12:21)  
gerai+
 
 
11. Miau    (2008 05 21 12:35)  
vilkas i medi iginė?
 
 
12. Altijus    (2008 05 21 12:41)  
Šuniukas kaip mano ;)
 
 
13. Petras T.    (2008 05 21 17:29)  
!!
 
 
14. Gedas    (2008 05 21 19:30)  
geras 5
 
 
15. Jonas Tučkus    (2008 05 21 20:44)  
čia turbūt jau vilkų nėra... juos drakonai išvaikė...
 
 
16. Grazina Hartmann    (2008 05 21 21:48)  
Kazkaip moketi reikia tuos miskus graziai nufotkinti... Cia grazu.
 
 
17. Kęstutis Šimatonis    (2008 05 21 23:13)  
pažįstama būsena (teigiama būsena)
 
 
18. Walldis    (2008 05 24 13:45)  
Vilkas su apsauginiu Raudonkepuraites iesko ... :)))
 
 
19. Daiva Kielė    (2008 05 24 13:51)  
nuostabus takas..., gera foto
 
 

Kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.75
Vertino vartotojų:   28
Žiūrėta kartų:   1074
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00057
10139
0000 2
(balsai vėluoja viena para)